Gündem

Hyundai Elantra modelinde Eylül kampanyası: Şimdi al, ödemeye Nisan 2023’te başla!

Otomobil sektörü son dönemlerde çok ciddi hareketlilikler yaşadı ve bu hareketlilikler güncel olarak da yaşanmaya devam ediyor. Zira son yıllarda otomobil fiyatları çok ciddi ölçülerde artış göstermeye başladı ve bu da araç sahibi olmak isteyenlerin farklı alternatiflere yönelmesine neden oldu. İkinci el otomobil piyasasında da bununla birlikte hareketlilikler başlarken, ülkemizde otomobil sektörüne bakanlıklar tarafından düzenlemeler de uygulanmaya başladı. Ancak sıfır model araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, markaların sunduğu otomobil kampanyalarını, ödeme yöntemlerini ve kredi kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir cazip kampanya da Hyundai’den geldi.

Hyundai, Eylül 2022 itibariyle benzersiz bir kampanya teklifi hazırladı ve araç sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Birçok otomobil markası, sonbahar döneminin gelmesiyle birlikte Eylül ayı fırsatlarını ve kampanyalarını duyurmaya başlamıştı ve Hyundai de bu kampanyalara güçlü bir adımla giriş yaptı. Artan sıfır otomobil fiyatlarının ardından Hyundai, Elantra modeli için uygun ödeme koşullu kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde Hyundai, 2022 model yılı Elantra için “Şimdi al, ödemeye Nisan 2023’te başla” kampanyasını sundu. Peki kampanya detayları ve fiyatlar neler? İşte detaylar…

HYUNDAI ELANTRA KAMPANYASINDA FİYATLAR

Hyundai, sonbahar döneminin gelişiyle birlikte birçok modeli için cazip kampanya tekliflerini sunmaya başladı. Bu tekliflerden biri de Elantra modeli için geldi. Hyundai Elantra modelinde, “Şimdi al, ödemeye Nisan 2023’te başla” kampanyası bulunuyor. Yani şimdi bir Hyundai 2022 model yılı Elantra aracı satın alanlar, ödemelere 6 ay sonra başlayabilecek. Bu kapsamda Hyundai, resmi web sitesinde kampanya koşulları ve araç fiyatları ile ilgili detayları da paylaştı. Buradan alınan bilgilere göre 2022 model yılı ve söz konusu kampanya dahilinde sunulan Elantra modellerde Eylül 2022 fiyat listesi şöyle:

  • 1.6 MPI 123 PS Style benzinli manuel 597 bin TL (Kampanyalı azami fiyatı 567 bin 256 TL)
  • 1.6 MPI 123 PS Style Comfort benzinli CVT – 634 bin TL
  • 1.6 MPI 123 PS Smart benzinli CVT – 691 bin TL

Hyundai Elantra fiyatlarında, önerilen metalik / sedefli renk opsiyon fiyatı da 3.100 TL olarak sunuluyor.

KAMPANYADA SUNULAN KREDİ FAİZ ORANLARI

Hyundai tarafından sunulan söz konusu kampanyada, 567 bin 256 TL’den başlayan fiyatlarla 2022 model yılı Elantra alanlar, ödemelere 6 ay sonra başlayabiliyor. Söz konusu kredi kampanyası 30 Eylül 2022 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerli olacak şekilde sunuluyor. Kredi kampanyasında Garanti BBVA tarafında tüm vade ve tutarlardaki 6 ay ertelemeli kredi kullanımlarına %1,99’dan başlayan faiz oranları sunuluyor.

Hyundai Elantra kampanyasında ayrıca Yapı Kredi tarafınca tüm vade ve tutarlardaki 3 ay ertelemeli kredi kullanımlarına %1,99’dan başlayan faiz oranı sunuluyor ve bununla birlikte TEB Cetelem tarafınca değişen vade ve tutarlardaki 5 ay ertelemeli kredilerde %3,45’yen başlayan faiz oranları sunuluyor. TEB Cetelem tarafında, Kredi Koruma Hayat Sigortası satın alınması koşulu da bulunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.