ICBC Turkey İnternet Bankacılığından Mevduat Sahiplerine Avantajlı Oranları Sundu!

ICBC'den müşterilerine mevduat hesaplarına internet şubesi fırsatı sunuldu. TL mevduatlarında farklı faiz oranları ile mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden avantajlı vade oranlarıyla mevduat hesabı açma hakkı müşterilere tanınmıştır…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
ICBC Turkey İnternet Bankacılığından Mevduat Sahiplerine Avantajlı Oranları Sundu!
ICBC’den müşterilerine mevduat hesaplarına internet şubesi fırsatı sunuldu. TL mevduatlarında farklı faiz oranları ile mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden avantajlı vade oranlarıyla mevduat hesabı açma hakkı müşterilere tanınmıştır…
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

ICBC’de kampanya dahilinde faiz oranları ile mevduat hesapları açılabilir ve mevduat hesaplarına daha çok getiri sağlanması mümkün olacaktır. E-mevduat hesaplarına ICBC tarafından sağlanan faiz oranları ile büyük katkılar sağlanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için tek koşul ICBC müşteri olmaktır. ICBC müşterilerden başka şart, koşul talep etmez ve istemez. Kampanya koşullarının değiştirilmesi ve durdurulması ICBC tarafından mümkündür ve tüm haklar ICBC bünyesinde saklıdır.

ICBC E-Mevduat Faiz Oranları

ICBC’nin müşterilerine özel sunduğu e-mevduat hesabı ile müşteriler kazandıkça kazanmaya devam ediyor. ICBC’nin müşterilerine sunduğu faiz oranları ise şöyledir;

  • TL ile çalışan mevduat hesabına %15,
  • Çin Yuan’ı ile çalışan mevduat hesaplarına %3,
  • USD vadeli mevduat hesaplarına %0,60,
  • EUR ile çalışan mevduat hesaplarına ise %0,20 oranında faiz uygulanmaktadır.

ICBC’nin mevduat hesaplarından faydalanmak için bir ICBC şubesine giderek müşteri olunması yeterlidir. ICBC müşterisi olan bireyler ise internet aracılığı ile ya da müşteri hizmetlerine bağlanarak kolayca e-mevduat hesabından faydalanabilme hakkına sahiptir.

ICBC’li Olmak İçin Gereken Koşullar Nelerdir?

Sizde ICBC ailesinin yeni bir üyesi olmak istiyor iseniz sadece bir ICBC şubesine başvurarak tüm kampanyalardan faydalanabilir ve banka müşterisi olabilirsiniz. ICBC müşterilerden özel şart ve koşullar beklemez. Sadece müşterilerin güvencesi için bazı bilgiler istenir ve bu bilgiler tamamen kişiseldir, banka bünyesinde gizli tutulur, kimseyle paylaşılamaz. Bu yüzden banka müşterileri oldukça güvendedir. Kampanyalardan faydalanırken asla mağdur edilmezler ve her zaman ICBC önce müşterisini düşünür.

E-Mevduat Hesabı İnternet Şubesi Nedir?

ICBC’de E-mevduat hesabı bulunan müşterilerin faydalanabileceği her kampanya e-mevduat internet şubesi içerisinde de bulunur ve tamamen aynı koşullar sağlanır.

Müşteriler ICBC şubesinden nasıl başvuruda bulunup kampanyalardan faydalanabilir ise aynı koşulların hepsi e-mevduat Hesabı internet şubesinde de geçerli olur. İnternet şubesinin amacı şubeye farklı sebeplerden gidemeyen müşterilerin, tüm işlemlerini şubedeymiş gibi halledilmesine yardımcı olur. İnter şubesi ICBC’nin her müşterisinin kullanımına açıktır ve tek bir tık ile ulaşmak oldukça mümkündür.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • BABANIZ | 09 Kasım 2021 22:13

    Paraları alıp kaçacak mısınız şerepsizler. hissenize sahip çıkın ibinolar

BUNLARA DA BAKIN