Ekonomi

ICBC Yatırımın yeni gözdeleri: EREGL, ASELS, ALBRK, KRDMD hisse önerileri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini 2 Ağustos için paylaştı! Bugün tarihli aracı kuruluşun hisse tavsiyeleri listesinde EREGL, ASELS, ALBRK ve KRDMD hisse senetleri yer aldı.

ICBC Yatırım yeni güne ilişkin favori günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 2 Ağustos Salı günü için aracı kuruluşça önerilen hisse senetleri EREGL, ASELS, ALBRK ve KRDMD pay senetleri olarak paylaşıldı.

2 AĞUSTOS 2022 BİST100 TEKNİK ANALİZİ

Bist100 önceki işlem gününde yüzde 2,47 güçlü yükselişle 2.656 puandan kapanış gerçekleştirdi. İşlem hacminin 35,7 milyar lira olarak ölçüldüğü endekste aracı kuruluş borsada 2.637 – 2.629 – 2.592,38 puan seviyelerini destek ve 2.664 – 2.684 puan seviyelerini direnç olarak paylaştı.

2 AĞUSTOS 2022 ICBC YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.