Bankacılık

İlk defa İş Bankası müşterisi olanlara özel kampanya! İşCep uygulamasını indir İş Bankalı ol 200 TL ödülü kazan!

Bankacık sektöründe yaşanılan gelişmelerle artan rekabete her geçen gün bir yeni hamle daha ekleniyor. Banklar arasında rekabetin artması ve müşterilerin kampanya taleplerine karşılık vermek isteyen bankalar birbirinden farklı kampanyaları müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Müşterileri portföyünü genişletmek isteyen İş Bankası gelen taleplere karşı tepkisiz kalmayarak yeni kampanyasını duyurdu. 31 Aralık 2022 tarihine kadar ilk kez İş Bankası müşterisi olanlara özel sunulan kampanya internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden müşteri olan ve kart sahibi olan kişilere 200 TL ve üzeri harcamalarına 200 TL Maxipuan hediye ediyor

Kampanya Koşulları

İş Bankası İşCep müşterilerine özel başlattığı kampanya kapsamında il defa iş bankası müşterisi olanlar ve aldıkları kredi kartı ile ilk 200 TL ve üzeri harcama yapanlara 200 TL Maxipuan hediye ediyor. Kampanyadan yaralanmak için geçerli olan koşullar ise;

  • İşCep ya da internet bankacılığı üzerinden ilk defa İş bankası müşterisi olunması gerekmektedir.
  • Kredi kartı aktifleştiği tarihten itibaren aynı ay içerisinde en az 200 TL harcama yapılmalıdır.
  • Yapılacak harcamalar kart olmadan da internet alışverişleri ve mobil temassız ödeme şeklinde da yapılabilmektedir.
  • Alınan ürünün iptal edilmesi ya da iade edilmesi durumunda kazanılan hediye geri alınacaktır.
  • İş bankası bireysel ve ticari kart sahipleri, bankamatik kartı sahipleri kampanyadan yararlanabilmektedir.
  • Otomatik ödeme talimatlı faturalar, vergi ödemeleri, para yükleme işlemleri kampanya kapsamında Maxipuan kazandırmamaktadır.
  • Kazanılan hediyeler takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yüklenilecektir.
  • Kazanılan hediyeler 45 gün içerisinde kullanılmalıdır aksi halde geri alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için kartınızın kampanya süresi boyunca aktif olması gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım

İş bankası ilk defa müşterisi olacaklar için düzenlediği kampanyaya katılmak ve 200 Maxipuan kazanmak için İşCep uygulaması üzerinden müşteri olabilir ya da İş Bankası internet şubesi üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 0850 724 0 724 numarayı arayarak telefon bankacılığı yardımı ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın iş bankası şubesine giderek kampanyadan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Tarihleri

Kampanyadan yararlanmak için İşCep uygulamasından “Müşteri Olmak İstiyorum” butonu üzerinden 31 Aralık 2022 tarihine kadar müşteri olunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.