Bankacılık

İlk kez banka müşterisi olacaklar dikkat! Düşük faizli kredi fırsatı başvurusu yap!

ING müşterileri 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini düşük faiz oranları ile değerlendiriyor. İlk kez ING’ye gelerek başvuruda bulunanlar belirli şartları karşıladıklarında %0,99 faiz oranı ile kredi taleplerini iletebilir.

0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Acil nakit ihtiyacını karşılayabilmek için ING Bank tarafından sunulan kampanya düşük faiz oranları sayesinde geri ödemede kolaylık sunuyor. Kredi faizi fark etmeksizin %0,99 oranına sabitleniyor. Sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin Turuncu Ekstra programına dahil olduktan sonra aylık 1.250 TL harcama yapılması yeterli oluyor. Kredi başvuruları “Güvende Hayat Sigortası” ile beraber kişinin hesabına tanımlanıyor.

0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank Turuncu Ekstralılara özel sunulan 20.000 TL’ye kadar %0,99 faizli kredi fırsatını değerlendirmek isteyenlerin ıng.com.tr adresi üzerinden başvuru yapması yeterli oluyor. TC kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu, güvenlik kodu bilgileri yazıldıktan sonra “devam” tuşuna basılır ve gerekli alanlar doldurularak kredi başvurusu tamamlanabilir.

0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI FAYDALARI NELERDİR?

ING Bank’ın ilk kez müşteri olacaklara özel sunmuş olduğu bu fırsat 3 ay ertelemeli olarak kullanılabiliyor. Yapılması gereken tek şey banka müşterisi olmak, Turuncu Ekstralı kredi sözleşmesini imzalamak. İlk kez banka aracılığı ile kredi kullanacaklar için  geçerlidir. 20.000 TL’ye olan kadar olan kredi talepleri 12 ay vade ile taksitlere bölünebilir.

0,99 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ VE ÖDEME TABLOSU

Turuncu Ekstra programına kayıt olarak acil nakit ihtiyacını gidermek isteyenler kampanyayı değerlendirebilmek için özel bir başvuru süresi bulunmuyor. Herhangi bir zamanda ilk kez ING’li olacaklar için bu fırsat banka tarafından kampanya sonlanana kadar devam ediyor. Okul, kırtasiye alışverişi, acil nakit ihtiyaçları, gıda harcamaları 3 ay ertelemeli ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı ile değerlendirilebiliyor. Klasik olarak sunulan kredi tutarı Turuncu Ekstra programına katılınıldığı anda %0,99 oranından faydalanmaya başlanılabiliyor. Talep edilecek kredi faizi her ne olursa olsun işlemler yapılırken %0,99 faiz oranı esas alınır. Kredi geri ödeme tablosu:

  • Kredi tutarı 10.000 TL
  • Kredi vadesi: 6 ay
  • Kredi aylık faiz oranı: %1,54
  • Kredi tahsis ücreti: 50 TL
  • Kredi aylık taksit tutarı: 1.784,51 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.