Bankacılık

İlk kez banka müşterisi olan 300 TL nakit iade kazanıyor: Arkadaşını davet eden 1 yıllık ücretsiz BluTV üyeliği kazanıyor

TEB ilk kez banka müşterisi olana 300 TL’ye kadar nakit iade kampanyasını duyurdu. Bulunulan her yerden görüntülü görüşme yolu ile başvuruda bulunan banka kartı ile yapacağı harcamalarda %5 iade fırsatından yararlanıyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Görüntülü görüşme yolu ile CEPTETEB’li olanlar 6 ay boyunca banka kartı ile yapacakları online alışverişe %5 iade kazanıyor. Bu her ay 50 TL, 6 ay boyunca toplamda 300 TL nakit iade anlamına geliyor. CEPTETEB’li olmak isteyenler uygulama üzerinden başvuruda bulunabilir. Görüntülü görüşme adımı tamamlandıktan sonra kısa sürede TEB Banka Kartı kişiye ücretsiz olarak ulaştırılır.

1 YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ BLUTV HEDİYE!

CEPTETEB’li Mobil uygulaması aracılığı ile sadece 300 TL nakit iade kazanılmıyor. İnternet şubesi aracılığı ile ya da uygulama üzerinden kişiye özel davet kodu kullanılarak yakınını CEPTETEB’li yapan ek hediyelerden de yararlanıyor. CEPTETEB davet kodunu alan kişi kod üzerinden banka müşterisi olduğunda bir yıl boyunca kullanabileceği BluTV üyeliğini kazanıyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılmak isteyenler 31 Aralık tarihine kadar CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yapmalıdır. Bunun yanı sıra internet sitesi üzerinden “müşteri ol” başvuru formunu doldurmak yeterlidir. İlk kez CEPTETEB’li olacaklar ve hesap açılışı gerçekleştirecekler bu fırsattan yararlanabiliyor.

KAZANILAN TUTAR HESABA NE ZAMAN YATIRILIR?

Gerekli olan harcama yapıldıktan sonra takip eden ayın ilk haftasında hesaba tutar yatırılıyor. Tutarın yatırılabilmesi için kişinin vadesiz hesap açması gerekiyor. Bunun için CEPTETEB Mobil uygulaması içerisinde yer alan “kontrol paneli”ni kullanarak “kart ayarları”nı seçmesi gerekiyor. Burada CEPTETEB Banka Kartına bağlı vadesiz hesap açması yeterlidir.

KAMPANYAYA KATILIM ŞARTI

Kampanya kapsamında sunulan 300 TL nakit iade fırsatından yararlanabilmek için CEPTETEB Banka Kartı ile aylık toplamda 1000 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli oluyor. Aylık harcama koşulunu 6 ay boyunca devam ettirenler toplamda 300 TL nakit iade kazanıyor. TEB sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.