Bankacılık

ING Bank konut kredisi kampanyasını duyurdu: Yüzde 2,31 faiz oranı karşılığında eşit taksitli veya artan taksitli ödeme yapabilmek mümkün! ING Bank konut kredisi örnek hesaplama tabloları

Artan konut fiyatları karşısında vatandaşlar için yeni bir konut kredisi kampanyası geliştiren ING Bank, kampanyasına ilişkin ayrıntıları ve örnek hesaplama tablolarını yayınladı.

ING BANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan ING Bank, ocak ayına girildiği andan bu yana hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri adına birçok avantajlı duyuruda bulunarak tüketicilerin ve yatırımcıların yanında yer almaya devam ediyor. Pek çok farklı kategori altında geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar ile zorlu ekonomik şartlara karşı farkını ortaya koymaya gayret eden ve bu politikası ile de müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran ING Bank, bu kez de artan konut fiyatlarına karşın tüketicinin yanında yer aldığını duyurdu.

Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketleri sebebi ile bir anda 2- 3 katına kadar yükselen konut fiyatlarına karşı elleri kolları bağlanan ve yeni dönemde konut sahibi olma planlarını ertelemek durumunda kalan tüketiciler için yeni bir konut kredisi kampanyası geliştirdiğini duyuran ING Bank, avantajlı finansman hizmetine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

Konut kredisi kampanyası kapsamında her bütçeye uygun ödeme planı oluşturulabileceğini belirten ING Bank, ödeme planı kapsamında eşit taksitli, eşit anapara ödemeli ve ara ödemeli kredi seçeneklerinden yararlanılabileceğini bildirdi. Banka, ilgili kredi kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tüketicilerin, bankanın mortgage uzmanlarına ücretsiz bir şekilde danışılabileceği bilgisini kaydetti.

ING BANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan yeni konut kredisi kampanyası, yeni ev sahibi olmak isteyen ancak bu isteklerini karşılayacak nakde sahip olmayan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. 120 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanmak imkanı sunan ING Bank, söz konusu kredi kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablolarını paylaştı.

Birinci hesaplama tablosu:

 • Kredi tutarı: 100 bin TL
 • Vade sayısı: 120 ay
 • Faiz oranı: Yüzde 2,31
 • Aylık taksit tutarı: 2.469,37 TL

İkinci hesaplama tablosu:

 • Kredi tutarı: 200 bin TL
 • Vade sayısı: 120 ay
 • Faiz oranı: Yüzde 2,31
 • Aylık taksit tutarı: 4.938,75 TL

Üçüncü hesaplama tablosu:

 • Kredi tutarı: 300 bin TL
 • Vade sayısı: 120 ay
 • Faiz oranı: Yüzde 2,31
 • Aylık taksit tutarı: 7.408,12 TL

ING BANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILABİLİR?

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan yeni konut kredisi kampanyası, tüketicilerin yoğun ilgileri ile karşılaşırken söz konusu kampanyadan nasıl yararlanılabileceği merak konusu oldu. Konuya ilişkin resmi bir açıklamada bulunan ING Bank, web sitesinde yer alan randevu formunu doldurarak bankadan gün alınabileceğini veya en yakın ING Bank şubesine gidilerek konut kredisi başvurusu yapılabileceğini ifade etti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.