Bankacılık

ING Bank’tan yüzde 1,48’den başlayan faiz ile ihtiyaç kredisi

Artan enflasyon ve yükselen döviz kurları ile birlikte ekonomik sıkıntılar vatandaşın gündemine daha sık gelmeye başladı. Pandemi sürecinde gelen kapanmalar, sokağa çıkma yasakları ve gelen bu ekonomik sıkıntılar ile birlikte bankaların ihtiyaç kredileri daha sık araştırılmaya başlandı.

İhtiyaç kredileri için yapılan araştırmalarda hangi banka, hangi faiz oranından, ne kadar geri ödemeli ihtiyaç kredisi sağlıyor, gibi soruları araştırmaya koyulan vatandaşlar için ING Bank ihtiyaç kredisi, sunduğu faiz oranları ile dikkat çekiyor. 80 bin TL’ye kadar sunduğu tutar ile vatandaşlar ING Bank’ın ihtiyaç kredisini araştırmaya devam ediyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Geri Ödemeleri

ING Bank ihtiyaç kredisi minimum 1.000 TL ve maksimum 80 bin TL olarak vatandaşlara sunuluyor. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,48 ile dikkat çekiyor. Maksimum 36 ay vade ile verilen ihtiyaç kredisi, minimum 3 ay vade ile sunuluyor. ING Bank tarafından “İhtiyaç Kredisi” adıyla sunulan bu kredi türünde örneğin 1.000 liralık minimum tutarda bir kredide aylık 38 TL geri ödeme ile toplamda 1.367,33 TL’lik geri ödeme seçeneği vatandaşları karşılıyor. Bu aradaki fark 362,08 TL KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı ve 5,25 TL’lik BSMV dahil diğer masraflar olarak belirleniyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Detaylar

Teminatsız olarak sunulan ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen ve ING Bank müşterisi olmayan vatandaşlar, henüz 1.000 TL ile 20 bin TL aralığındaki kredi tutarından yararlanabiliyor.

ING Bank ihtiyaç kredisinde 20 bin TL ile 80 bin TL arasındaki faiz oranı %1,59 orandan ve daha üzeri %1,75 orandan sunuluyor. Bu faiz oranı bankanın mevcut müşterileri için %1,59 oranından başlayarak sunuluyor. Söz konusu ihtiyaç kredisinde dosya masrafı, kredi tutarının %0,5’i kadar (binde beş) belirleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.