ING'den Her İhtiyaca Özel Uygun Faiz Oranlı Kredi Kampanyası Başladı!

ING ailesini sevindiren haber gecikmedin geldi. Müşterilerinin ihtiyaçlarını düşünen ING, uygun faiz oranlarıyla kredi kampanyasını başlattı, talepler gecikmeden geldi. Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaçlarını gidermek İsteyenler ING' de buluştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
ING'den Her İhtiyaca Özel Uygun Faiz Oranlı Kredi Kampanyası Başladı!
ING ailesini sevindiren haber gecikmedin geldi. Müşterilerinin ihtiyaçlarını düşünen ING, uygun faiz oranlarıyla kredi kampanyasını başlattı, talepler gecikmeden geldi. Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaçlarını gidermek İsteyenler ING’ de buluştu.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

ING ailesine yeni katılacak müşteriler için %1,35’ten başlayan uygun faiz oranları ile ihtiyaç sahipleri ihtiyaçlarını karşılıyor, ING yeni bir kampanya ile yeniden müşterilerinin yanında oluyor. İlk hedefi müşteri ihtiyaçlarını gidermek olan ING, her zaman müşterilerine destek vererek ceplerini düşünüyor.

ING ailesine yeni katılanlar için uygun faiz oranları sunulurken, ING ailesinin mevcut üyeleri için ise kredi harcama tutarlarının %1,49’a kadar olan kısmı hesaba yansıtılarak ING ailesini sevindiriyor.

Yeni Katılanlara Özel İhtiyaç Kredi Kampanyası

ING ailesinin yeni üyelerine bir kampanya başlatıldı ve kampanya kapsamında ING’ye yeni gelen müşterilerin uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi alma şansı tanındı. İhtiyaç kredilerin de ING’ye yeni gelen kişiler için %1,35’ten başlayan tanışma faizi uygulanarak müşterisine destek olurken ceplerini de yakmıyor.

ING önceliği her zaman müşteri ihtiyacı gidermek olduğu gibi bu kampanyada da ihtiyaç sahiplerinin elinden tutarak, yardımına koşuyor. ING ailesine yeni katılacak müşterilerin 20.000 TL’ye kadar faydalanabileceği ihtiyaç kredileri her yeni üyeye açıktır.

Mevcut ING Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredi Kampanyası 

ING yeni müşterilerini düşünürken, bünyesinde ki müşterileri de unutmadı. Mevcut müşterileri için oluşturduğu kredi kampanyasında her müşteri turuncu ekstra ile harcadıkça kazanıyor. Mevcut ING ailesinin üyeleri turuncu ekstraya kayıt olarak harcamalarını %1,49’a varan faiz oranlarıyla geri kazanıyor.

Turuncu ekstradan yapılacak aylık 1.000 TL’ye varan harcamalar ile 20.000 TL’ye varan kredi tutarı nakit iade olarak %1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla turuncu hesaba yansıtılarak müşteriler kredi çekse bile kazanır. ING, önceliği her zaman müşterileri olduğu gibi bu sefer de müşterilerini sevindirecek kredi kampanyasını sundu. İlk kez harcadıkça kazanılan kredi kampanyası müşterilere duyurulurken, ING her zaman ailesinin yanında olduğunu gösterdi.

Yüzde 1,35 Faiz Oranından Faydalanma Koşulları Neler?

ING’nin, bünyesine yeni katılacak müşterilerine özel sunduğu %1,35’ten başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredi kampanyasının detayları şöyledir:

  • %1,35 faiz oranından yalnızca ING’ye yeni katılan müşteriler faydalanabilir ve en fazla kredi tutarı 20.000 TL olabilir.
  • Turuncu ekstra nakit iadesi yalnızca 1 kredi kullanımı için kullanılabilir bir kampanyadır.
  • İlk kullanımdan sonra ki krediler için faiz oranları %1,59’dan başlayacaktır.
  • Kredi tahsis ücretleri, kredi tutarının %0,5 oranı olarak alınır ve %5 sigorta muamele vergisi kesilecektir.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN