ING duyurdu: Turuncu Ekstralılara özel faiz oranları sizleri bekliyor!

ING'ye gelenlere özel sunulan kampanya kapsamında birçok avantajdan faydalanmak için ING şubelerine gitmeye ya da kurye beklemeye gerek kalmadan anında ING'li olarak sizde kazanabilirsiniz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
ING duyurdu: Turuncu Ekstralılara özel faiz oranları sizleri bekliyor!
ING’ye gelenlere özel sunulan kampanya kapsamında birçok avantajdan faydalanmak için ING şubelerine gitmeye ya da kurye beklemeye gerek kalmadan anında ING’li olarak sizde kazanabilirsiniz.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

ING mobil üzerinden ING’li olanlara avantajlardan faydalanma hakkı sunulmuştur. Ayrıca bu kampanya kapsamında şubeye gitmeye gerek olmayıp, kurye beklemeye de gerek kalmadan ING’li olma şansı vardır.

ING Turuncu Ekstra Kampanyası

Ödemelerde turuncu ekstra banka kartı kullanan veya vadesiz hesaplardan fatura ödeyenlere harcamaları 1.000 TL’ye ulaştığı taktirde ekstra avantajlardan faydalanmak mümkün olur. Mevcut ING müşterilerinin de faydalanabileceği ve yeni başvuru yapacakların dijital süreci tamamlayarak kişiye özel sunulan ayrıcalıklı 3 ay boyunca turuncu ekstra kampanyalarından faydalanabilir ve 1.000 TL kullanma koşulu da bulunmaz.

Turuncu Ekstra Avantajları

Turuncu ekstranın birçok avantajından faydalanmak için sadece ING turuncu ekstraya geçmek gerekiyor. ING turuncu ekstralı olanlar için sunulan avantajlardan birkaçı ise şu şekildedir:

  • Birikimlere ek faiz oranları,
  • Avantajlı kredi faiz oranları,
  • Bankacılık işlemlerinde masraf ödenmez,
  • Kolayca turuncu ekstra müşterisi olma şansı,

ING’ye gelip turuncu ekstralı olan her kişinin faydalanma hakkı vardır. Tek koşul ise ilgili kanallardan başvuru yaparak bankanın müşterisi olmaktır.

ING Turuncu Ekstrası ile Ek Faiz Oranları

ING turuncu ekstralılara sunduğu faize ek olarak hoş geldin faizinden de faydalanma hakkı sunulur. ING hoş geldin faizi %3,5 olarak belirlenmiştir. ING turuncu ekstra da bulunan uygun faiz oranları yalnızca yeni kullanılacak olan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir.

Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen bireylere sunulan tüm vadelerde 5.000-20.000 TL’ye kadar olan miktarlarda faiz oranı ise %1,49 olarak belirlenirken 20.000 TL üzerinde ki kredi ihtiyaçlarında ise faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiştir. Burada belirtilen faiz oranları yalnızca ilk kredi kullanımına mahsustur. Sonra ki ihtiyaç kredi kullanımlarında geçerli olmayacaktır.

Turuncu Ekstraya Başvuru Kanalları

ING’nin turuncu ekstralılara sunduğu kampanyalardan faydalanmak için farklı birkaç kanal bulunur. BU kanallardan herhangi biri seçilerek kolayca ING turuncu ekstra müşterisi olunur ve tüm avantajlardan faydalanılabilir. ING’li olmak için başvuru yolları ise şu şekildedir:

  • İnternet veya mobil bankacılık
  • Müşteri hizmetleri
  • ING şubeleri

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN