Bankacılık

İnternet alışverişine iade kampanyası duyuruldu: Harcadıkça kazandıran kampanyaya nasıl başvurulur?

Burgan Bank ON Banka Kartı müşterilerine özel internet alışverişlerine indirim kampanyasını duyurdu. Dijital alışverişe özel indirim fırsatından yararlanmak isteyenlerin kampanyaya başvuruda bulunması yeterli oluyor.

ON BANKA KARTINA İADE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

ON Banka Kartı müşterileri yapacakları internet harcamalarına %5 iade kazanıyor. Harcadıkça Kazan kampanyası kapsamında sunulan fayda belirli miktarda alışveriş tutarını gerçekleştiren kullanıcılar için geçerli oluyor. İnternet alışverişlerine %5 iade kampanyası toplamda 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için geçerli oluyor.

ON BANKA KARTINA İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya süresi boyunca kazanılacak iade tutarı en fazla 50 TL’yi buluyor. İade kampanyası kapsamında sadece internet alışverişleri geçerli oluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin herhangi bir talimat vermesine gerek kalmıyor. Belirli alışveriş tutarını gerçekleştirenler bir sonraki ay hesaplarında iade tutarını bulabiliyor. Kazanılan tutar bir sonraki ayın 21’inde ON Banka kartına iade ediliyor.

ON BANKA KARTINA İADE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanyadan yararlananlar sadece asıl kart sahipleri oluyor. ON Banka Kartı sahipleri içinde kampanya geçerli oluyor. İptal ya da iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı hesaptan geri alınabiliyor.  Kampanya kapsamında sunulan fayda banka tarafından değiştirilme ya da durdurulma hakkını kendinde saklı tutar.

ON BANKA KARTI SAHİPLERİ NELER KAZANIYOR?

ON Banka Kartının kazandıran uygulamaları sadece bununla sınırlı değil. Hesap açma işlemini başlatan tüm müşteriler 7/24 para transferini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor. QR ile para transferi yapıldığı anda ödeme ve iade işlemleri ücretsiz olarak sağlanabiliyor. Bankaya gelerek ON banka hesabı açtıranlar otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinde oyun pini alabiliyor. Dijital platformlarda geçerli özel üyelik şansı kazanırken, banka kartı ile yapılan harcamalarda iade kazanma şansı sunuluyor.

YATIRIM HESABI YÜKLEDİKÇE KAZANDIRIYOR!

Yatırım faaliyetinde bulunmak isteyen müşteriler altın, döviz alış-satış işlemlerini yatırım hesabı üzerinden kolaylıkla yapabiliyor.

Yatırımını yönlendirmek isteyenler hesap açılışının hemen ardından Vadeli Mevduat Hesabı, Kur Korumalı TL Vadeli Hesap, Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı Hesap açılışı yaptırabiliyor. Tüm hesapların yönetimi internet üzerinden ya da uygulama aracılığı ile kişi tarafından her an takip edilebiliyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.