İş Bankası 100 bin TL kredi fırsatı başladı! Milyonlar anında kredi için sırada

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası en uygun kredi fırsatını başlattı. Milyonlarca kişi anında kredi fırsatlarına yoğun ilgi gösteriyor...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
İş Bankası 100 bin TL kredi fırsatı başladı! Milyonlar anında kredi için sırada
Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası en uygun kredi fırsatını başlattı. Milyonlarca kişi anında kredi fırsatlarına yoğun ilgi gösteriyor...
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Müşterilere özel faiz oranları ile anında kredi imkanı sunan İş Bankası bu kampanyası ile müşterilerini sevindirdi. Nakde ihtiyaç duyan müşterilerinin yanında olan İş Bankası yenilenen kampanyaları arasında anında kredi imkanı fırsatı sunuyor. Bu kampanya kapsamında 7/24 kredi çekebilmeye imkan sağlanmıştır. 

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası Nedir?

İş bankasının İşCep müşterilerine sunduğu 100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına oluşturulmuş bir kampanyadır. Anında kredi imkanı oldukça pratik ve tamamen bireysel bir kredi türüdür. Kişiye özel uygulanacak faiz oranları kredi tutarı, vade ve müşteri Özellikleri ile değişkenlik gösterebilir. Kampanya kapsamında 90 güne kadar ödemesiz dönem seçilme imkanı vardır.  Kredi tutarı 50.000 TL üzerinde olan krediler için vade oranı 24 ay ile sınırlandırılırken 50.000 TL altında kullanılacak kredilerde ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

İş Bankası Anında Kredi Kampanyasına Hangi Kanallardan Başvurulur?

İşCep anında kredi kampanyasına başvurmak isteyen müşteriler için birçok olanak sağlanmıştır. Müşteriler bu kampanyaya başvurmak istediklerinde tercih ettikleri kanalı kullanarak kolayca anında kredi kampanyasına başvuruda bulunabilirler. İş Bankası anında kredi kampanyasına başvurulacak kanallar:

  • İşCep
  • İnternet bankacılığı 
  • Mobil bankacılık 
  • İş Bankası ATM’leri

Bu kanallardan kendisine uygun olanı seçen müşteriler kolayca anında kredi kampanyasına başvuru yapabilirler. 

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası İçin Gerekli Olan Koşullar

Anında kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyacı olan bireylerin yanında olan İş Bankası müşterilerinin şubeye gitmesine gerek kalmadan kredi başvurularını online olarak alıyor. Her zaman müşterisinin yanında olan ve kampanyalarını müşteri ihtiyaçlarına göre planlayan İş Bankası yeniden müşterilerinin yanında oldu. Anında kredi kampanyası için şubeye gitmeye gerek olmadan 7/24 internet aracılığı ile başvurular yapılabilir ve uygun görülen, başvurusu onaylanan bireylerin kredileri direkt olarak hesaplarına aktarılır.

Kredi başvurunuz gerekli görüldüğü durumlarda ilgili şubeye yönlendirilerek onay alınması beklenir. Anında kredi başvurusu olumlu görüldüğü taktirde anında müşteriye kredi aktarılırken, başvurusu olumlu sonuçlanmayan bireylere de anında olumsuz yönde bilgi verilir. İş Bankası kampanyalarını müşterilerine göre ayarlarken, müşteri sorunlarını en aza indirmeyi hedefler ve müşterilerini uzun süre bekletmez. Anında kredi başvuru sırasında müşterilerden istenen koşullar yoktur. Sadece gerekli bilgiler formda doğru olarak doldurulur ve banka onayına yollanır. Kampanyaya katılmak için istenen tek şart başvuruda bulunmaktır.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN