İş Bankası emekli promosyonlarında çıtayı yükseltti! Emeklilere özel 2000 TL promosyon duyuruldu!

En yüksek emekli promosyonu veren bankalar içerisinde İş Bankası duyurduğu kampanya ile rekabeti iyice kızıştırdı. En yüksek emekli promosyonu veren bankalar içerisinde 2000 TL'ye varan kampanya düzenleyen İş Bankası, bazı şartları sunması halinde bu rakamı maaş müşterilerine ödeyeceğini ilan etti. 'En yüksek emekli promosyonu hangi bankada?' merak edenler İş Bankası tarafından düzenlenen bu kampanyayı inceleyebilir. 2000 TL emekli promosyonu ile öne çıkan bankanın kampanya detaylarını haberimizden inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

En yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesinde zirvede yer alanlardan birisi de İş Bankası. En yüksek emekli promosyonu veren bankalar içerisinde 2000 TL'lik teklifiyle çıtayı iyice yükselten İş Bankası, bu müthiş kampanya ile alakalı detayları da paylaştı. 'En yüksek emekli promosyonu hangi bankada?' sorusuna cevap arayan emekliler için İş Bankası bir adım öne çıkıyor. En yüksek emekli promosyonu miktarı olarak 2000 TL veren bankanın kampanya detaylarını haberimizin devamından inceleyebilirsiniz.

İş Bankası emekli promosyonlarında çıtayı yükseltti! Emeklilere özel 2000 TL promosyon duyuruldu!

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU ŞARTLARI NELER?

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 8 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

İş Bankası emekli promosyonlarında çıtayı yükseltti! Emeklilere özel 2000 TL promosyon duyuruldu!

EMEKLİ MAAŞI İŞ BANKASINA NASIL TAŞINIR?

Şubeye gitmeden İşCep, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak emekli maaşınızı İş Bankası'na taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke bulunmuyorsa, maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemleriniz için şubelere başvurmanıza gerek bulunmamaktadır.

İş Bankası emekli promosyonlarında çıtayı yükseltti! Emeklilere özel 2000 TL promosyon duyuruldu!

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma doğrultusunda 8 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklilerine (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur), 3 yıl süre ile emekli maaşlarını İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri halinde İş Bankası hesaplarına yapılacak ilk maaş ödemesinin ardından promosyon ödemesi yapılacaktır.

Promosyon tutarı, ödemelerine aracılık edilen tüm emekli maaşlarının 1 aya karşılık gelen tutarı (varsa haciz ve nafaka kesintisi düşülerek) üzerinden hesaplanır ve 3 yıllığına peşin olarak; 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 1.750 TL, 1.500 - 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 1.875 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 2.000 TL ödeme yapılır.

İş Bankası emekli promosyonlarında çıtayı yükseltti! Emeklilere özel 2000 TL promosyon duyuruldu!

MAAŞINI İŞ BANKASINA TAŞIYAN EMEKLİLERE SUNULAN AVANTAJLAR NELER?

Maximum Kart ve ek kartları için yıllık ücret ödemezsiniz. İşCep, İnternet Şubesi ve Telefon Şubesinden ücretsiz ve sınırsız olarak havale (İş Bankası hesapları arasındaki para transferi) gönderebilirsiniz. İşCep ve İnternet Şubesi’nden hafta içi mesai saatleri içerisinde İş Bankası hesaplarından diğer banka hesaplarına yapacağınız her ay ilk 3 para transferini (Türk Lirası) ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşını İş Bankası aracılığıyla alan müşterilere özel dönemsel kredi ve mevduat kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber