BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Milyonlarca araç sürücüsüne resmen duyuruldu: İş Bankası hesabı olanlara 50 TL akaryakıt hediye edilecek! Başvurular devam ediyor

Petrol Ofisi ve İş Bankası ortaklığında düzenlenen akaryakıt kampanyası 50 TL hediye puan veriyor! Maxipuan kampanyasına katılmak için gerekli şartlar ve kampanyaya katılım şartları ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

Türkiye İş Bankası, Petrol Ofisi ile yaptığı ortaklaşa kampanya sonucunda 50 TL MaxiPuan kazanma fırsatını duyurdu. Petrol Ofisi istasyonlarından uygulama üzerinden yapılacak 250 TL ve üzeri 4.akaryakıt alışverişi 50 TL değerinde MaxiPuan kazandırıyor. Kampanyaya katılabilmek için belirli şartların karşılanması gerekiyor.

Akaryakıt Alımına MaxiPuan Hediye!

Türkiye İş Bankası Maximum kart kullanıcılarına özel olarak Petrol Ofisinden yapılacak akaryakıt alımları 50 TL değerinde MaxiPuan kazandırıyor. Maximum kartın Öde – Geç özelliği kullanılarak yapılacak harcamalar 50 TL, kart ile yapılacak harcamalar ise 40 TL MaxiPuan kazandıracak.

Kampanya Detayları Belli Oldu!

15 Ağustos tarihine kadar Petrol Ofisi istasyonlarına gelerek Maximum antlaşması bulunan kart ile yapılan 250 TL ve üzeri 4.akaryakıt alışverişi 40 TL değerinde puan kazandırıyor. Akaryakıt alımları tek seferde ya da farklı günlerde yapılabilir. Kampanyaya katılmak isteyenlerin uygulama içerisinden katılım sağlaması yeterlidir.

Akaryakıt Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Maximum mobil uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekiyor. Uygulama içerisinde yer alan “Kampanyalar” bölümünde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklanmalıdır. Ücretsiz abonelik sonrasında akaryakıt alınması sağlanmalıdır. İş Bankası bankamatik kartları ve Maximum özellikli kartlar ile akaryakıt alımı sağlanabilir. Ticari kredi kredi kart sahipleri sunulan hizmetten yararlanamaz.

Kazanılan Hediye Puanlar Karta Ne Zaman Yüklenir?

Maximum kart sahiplerine özel tanımlanan MaxiPuanlar 23 Ağustos tarihinde karta yüklenir. 30 Eylül tarihine kadar kullanılabilen puanlar bu tarihten sonra hesaptan geri alınır. Akaryakıt alımı Maximum mobil uygulama içerisindeki Öde-Geç alanı üzerinden yapılması gerekiyor. Öncesinde Maximum mobile içerisinde yer alan Pazarama alanı üzerinden Petrol Ofisi Öde Geç uygulaması içerisinde plaka tanımlaması sağlanmalıdır. Türkiye İş Bankası ve Petrol Ofisi sunduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.