Bankacılık

İstanbul’da 750 bin TL’ye 4 odalı daireler almak için tek adres Vakıfbank! Üstelik satışlar sadece tek bir daireyle de sınırlı değil…

İcralık satışlarda sağladığı avantajlı fiyatlarla dikkat çeken bankalardan biri olan Vakıfbank, İstanbul’dan çok sayıda avantajlı gayrimenkullerin satışı için düğmeye bastı. Her bir gayrimenkul için ilan yayınlayan Vakıfbank, detayları kamuoyuyla paylaştı.

İcradan satışların popüler hale gelmesinden bu yana vatandaşların takip altında tuttuğu gayrimenkuller özellikle konutlar oldu. Katma Değer Vergisi alınmaması nedeniyle uygun ihale başlangıç bedelleriyle ihaleye çıkarılan dairelere sahip olan Vakıfbank da İstanbul’dan satışa koyduğu üç yeni daire için bu hafta itibariyle ihale sürecinin başladığını kamuoyuna duyurdu.

VAKIFBANK, PENDİK’TEN UYGUN FİYATLI 4+0 SATIŞI İÇİN SİNYALİ VERDİ

Gerçekleştirdiği icralık satışlar arasına sık sık yenilerini ekleyen Vakıfbank, satışını yaptığı İstanbul daireleri arasına da bir yenisini ekledi. Bu daireyi İstanbul ilinin Pendik ilçesinin Esenler Mahallesi’nden satışa çıkaran Vakıfbank, dairenin oda sayısının 4 olduğunu duyurdu. Dairenin genişliğine ilişkin de bilgi veren Vakıfbank, bir apartmanda yer alan bu dairenin 88 metrekare kullanım alanına sahip olduğunu açıkladı. Öte yandan Vakıfbank, fiyatı uygun olan bu dairenin ihale başlangıç bedelini ise 750 bin TL olarak ilan etti.

VAKIFBANK, BÜYÜKÇEKMECE’DEN GENİŞ 2+1 İÇİN İHALEYİ BAŞLATTI

İstanbul’dan yeni satışa çıkardığı bir başka daire hakkında da detaylı bilgi veren Vakıfbank, bu kez daireyi başka bir ilçeden satışa koydu. İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinin Bahçelievler Mahallesi’nde yer alan bir apartmanda bulunan bu daire için kullanım alanını da açıklayan Vakıfbank, dairenin kullanım alanının 27 metrekare olduğunu bildirdi. Dairenin oda sayısının 2; salon sayısının 1 olduğunu ilan detayına ekleyen Vakıfbank, oldukça geniş olan bu daire için başlattığı ihaleyi ise, 2 milyon 420 bin TL’den açtı.

VAKIFBANK, KADIKÖY’DEN SATIŞA ÇIKARDIĞI 3+1 İÇİN İLAN YAYINLADI

Vakıfbank’ın İstanbul’dan satışa bu ay açtığı bir başka daire ise, Kadıköy ilçesinden satışa kondu. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde yer alan bu dairenin apartmanda bulunduğu ve Bostancı Mahallesi’nde yer aldığı öğrenildi. Bostancı Mahallesi’ndeki daire hakkında detaylı bir bilgi veren Vakıfbank, dairenin genişliğini 125 metrekare olarak ilan detayına ekledi. Dairenin oda sayısını 3; salon sayısını ise 1 olarak duyuran Vakıfbank, kullanışlı olan bu dairenin ihale başlangıç bedelini ise 5 milyon 600 bin TL olarak açıkladı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.