Bankacılık

İstanbulkart Sahiplerine Müjde! İstanbul Büyükşehir Belediyesi Dijital İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbulkart sahiplerine özel kredi kampanyasının duyurusunu yaptı. Kampanya kapsamında artık İstanbulkartınız ile nakit ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. 5.000 TL’ye kadar kredi imkânı sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi krediyi uygun faiz ve uzun vade imkânı ile sunmakta. Son ulaşım zamları ile vatandaştan tepki gören İstanbul Büyükşehir Belediyesi vatandaşın cebini de düşündüğünü yaptığı kampanya ile göstermiş oldu. Hizmet alanına ihtiyaç kredisi ürününü de ekleyen belediye fark yaratmaya devam ediyor. İşte dijital ihtiyaç kredisinin ayrıntıları!

Fibabank- BELBİM İşbirliği

Fibabank ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin elektronik para toplama kuruluşu olan BELBİM işbirliği ile İstanbulkart sahiplerine özel kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Kampanya kapsamında İstanbulkart sahiplerine iki ayrı kredi seçeneği sunulmakta. Müşterilerinin ihtiyaçlarını dijital bankacılık deneyimi ile birleştiren kurum vatandaşın aile ekonomisine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirtti. Fibabank İstanbulkart sahiplerinin dijital bankacılık avantajlarını 16 milyon aktif abonenin kullanımına sunduklarını belirtti.  İstanbulkart sahipleri bu krediye başvuru yaparak yararlanabilmekteler.

Dijital İhtiyaç Kredisi

Fibabank ve BELBİM işbirliği ile sunulan kredi kapsamında İstanbulkart sahiplerine dijital destek sunulacak. Kredi kampanyası kapsamında İstanbulkart sahiplerine dijital ortamda 5.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunulmakta. Kredinin iki ayrı seçeneği bulunmakta, ilk seçenek faizsiz 2.500 TL dijital ihtiyaç kredisinin 5 ay vade imkânı bulunurken, ikinci seçenek olan 5.000 TL dijital ihtiyaç kredisinin uygun faiz oranı ve 24 ay vade imkânı bulunmaktadır.

5 bin TL’ye Kadar Kredi

İstanbulkart mobil kullanıcılarına özel sunulan kredi kapsamında kart kullanıcılarına 5.000 TL’ye kadar dijital ihtiyaç kredisi imkânı sağlanmakta. Kredi için seçenek imkânı sunan Fibabank ve BELBİM vatandaşın ihtiyacına göre kredi imkânı sağlamakta. Sunulan dijital kredi kapsamında vatandaşa düşük faiz oranı ile 5.000 TL tutarında ki kredi 24 ay gibi uzun bir vade imkânı ile sunulmakta. Ayrıca 2.500 TL’lik dijital krediyi ise faizsiz 5 ay vade ile verilmekte. İstanbulkart Mobil uygulaması kullanıcısı olan kart sahipleri aldıkları dijital krediyi kredi kartı ve nakit ödemeye ek olarak harcayabilecekler. Çekilen kredi İstanbulkart ile ödeme yapılan her noktada geçerli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.