Gündem

İzmir’de yaşayan araç sahiplerinin dikkatine: 100 TL’lik akaryakıt indirimi hakkı tanımlanacak!

Giderek artan akaryakıt fiyatlarına karşı harekete geçen BP, İzmir ilinin kurtuluşunun yıldönümü ve Zafer Bayramı vesilesi ile yeni bir akaryakıt kampanyası geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

BP AKARYAKIT KAMPANYASI EYLÜL 2022

Türkiye genelinde bulunana araç sahibi vatandaşlar tarafından sıklık ile ziyaret edilen akaryakıt istasyonlarından birisi olan BP, artan akaryakıt fiyatlarına karşın yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Kampanya kapsamında yapılan akaryakıt harcamalarına hediye yakıt puan tanımlaması yapılacağını ifade eden BP, kampanya ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

BP’nin resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre İzmir’in kurtuluşunun yıldönümü ve 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesi ile 29 Ekim tarihine kadar toplamda 4 bin TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapacak olan bireysel müşterilere, 100 TL tutarında yakıt puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. BP, söz konusu kampanyasının yalnızca İzmir ilinde bulunan şubelerden yapılacak olan harcamalar için geçerli olduğunu bildirdi.

BP AKARYAKIT KAMPANYASININ AYRINTILARI

BP istasyonlarının İzmir’de yaşayan araç sahip BP Club müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu 100 TL indirim kazanımlı yeni akaryakıt kampanyası, akaryakıt harcamalarından bunalmış olan İzmir halkının ilgisini çekmeyi başardı. Akaryakıt istasyonu kampanyadan yararlanmak isteyen araç sahibi tüketiciler için kampanya detaylarını yayınladı.

BP’nin resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan kampanya detaylarına göre söz konusu kampanyanın yalnızca akaryakıt harcamalarını kapsadığı bilgisi kaydedildi. Banka, ilgili kampanyasının BP Club kart sahibi müşterileri için geçerli olduğunu belirterek, bireysel müşterilerin haricinde kalan diğer tüketicilerin kampanyadan yararlanamayacaklarını ifade etti.

Kampanyanın firma tarafından düzenlenmiş olan başka bir kampanya ile birleştirilemeyeceğini ifade eden BP, kampanya kapsamında kazanılmış olan 100 TL’lik yakıt puan hediyesinin, en geç 31 Aralık 2022 tarihine kadar harcanması gerektiğini bildirdi. Firma, 31 Aralık 2022 tarihinden sonra hesapta kalan hediye kazanımların geri alınacağını açıkladı.

BP AKARYAKIT KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

BP istasyonlarının İzmir’de yaşayan araç sahip BP Club müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu 100 TL indirim kazanımlı yeni akaryakıt kampanyası, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görmeyi başardı. Hali hazırda zamlı fiyatlardan akaryakıt alışverişi yapan ve bir süredir rekor seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatları sebebi ile bütçelerine bir nebze olsun nefes aldırmak isteyen araç sahipleri, BP’nin yeni kampanyasından nasıl yararlanabileceklerini araştırmaya başladı. BP, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanya metni ile kampanya katılım sürecine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

BP resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanya başvuru metninde, 100 TL indirimli yeni kampanyası için herhangi bir katılım başvurusu yapılmasını talep etmediğini belirtti. İlgili kampanya geçerlilik tarihleri arasında toplamda 4 bin TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması yapan tüm BP Club üyeleri, 100 TL’lik yakıt puan hediyesinden yararlanma hakkına sahip olabilecektir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.