Kamu bankaları 5 bin TL ihtiyaç kredisinde uygun faiz oranlarını sundu!

Kamu bankaları ihtiyaç kredilerinde uygun faiz oranları sürüyor. 5 bin TL ihtiyaç kredisinde uygun geri ödeme fırsatları sunuldu. İşte, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kredi kampanyaları...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Bankalar, tüketici ve bireysel kredi kullanımı kapsamında ihtiyaç kredisine başvuruda bulunan ve kredi verilirken aranan şartları karşılayan vatandaşlara evlilik, eşya alım işlemleri, tatil ve küçük ihtiyaçların karşılanması için ihtiyaç kredilerini sunuyor.

Bankalar ihtiyaç kredilerini genellikle diğer kredi çeşitlerine göre daha düşük seviyelerde sunar ve ihtiyaç kredilerinde genellikle daha az masraf ve daha az evrak gerekir. Bankalar, ihtiyaç kredilerinde oluşan rekabet, müşteri memnuniyeti gibi seçeneklerden dolayı kefilsiz kredi ve cepten kredi gibi uygulamalarla çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Vatandaşlar da bu kapsamda en uygun ihtiyaç kredisi sunan bankaları araştırmaya devam ediyor…

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisinde Geri Ödeme Tablosu

Bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinde, Ziraat Bankası 5 bin TL kredi tutarında ve 3 ay vadede %1,79 faiz oranı uyguluyor. Düşük tutarlarda sunulan bu kredi türünde aylık taksit ödemesi 1.739 TL olarak hesaplanıyor. 216 TL tutarında faiz tutarı ve 26 TL’lik diğer masraflar ile birlikte 3 ayın sonunda toplam geri ödeme tutarı ise 5 bin 242 TL olarak hesaplanıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde Geri Ödeme Tablosu

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank, 5 bin TL ihtiyaç kredisinde ve 3 ay vadede %1,91 oranında faiz uyguluyor. Bu kredi türünde aylık taksit ödemesi 1.744 TL olarak hesaplanıyor ve faiz tutarı da 230 TL olarak hesaplanıyor. Diğer masraflar da eklenince 3 aylık sürenin sonunda toplam geri ödeme miktarı da 5 bin 257 TL olarak hesaplanıyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisinde Geri Ödeme Tablosu

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank 5 bin TL ihtiyaç kredisinde ve 3 ay vade seçeneğinde %1,94 oranında faiz uyguluyor. Bu tabloda aylık taksit ödemesi ise 1.745 TL olarak hesaplanıyor. Toplam faiz tutarı 234 TL olarak hesaplanırken diğer masraflar ile birlikte 3 ayın sonunda ödenen toplam tutar ise 5 bin 260 TL olarak hesaplanıyor.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber