Bankacılık

Kamu Bankaları Müjdeyi Duyurdu: Şart Aramadan Bu 3 Banka Tek Seferliğe Mahsus 15.000 TL Ödeyecek: Sadece Kimlikle Başvuru Yapmak Yetecek!

İhtiyaç sahibi olan aileler, ay sonunda zor getiren dar gelire sahip olanlar için bankalar harekete geçti. Devlet bankaları 15 bin TL’ye kadar nakit ödemesini anında hesaba tanımlıyor. Kimlik kartı ile başvurmak yetecek.

Kamu Bankaları Şartsız/Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Duyurdu

Acil nakit ihtiyacına sahip olanlar 15 bin TL’ye kadar ihtiyacını Ziraat Bankası, Halkbank ya da Vakıfbank şubeleri üzerinden yapacakları taleple giderebilecek. Enflasyondaki artış gıda ürünleri başta olmak üzere farklı sektörlere yönelik beklenmeyen artışları tetikliyor. Bu durumda devlet bankaları elini taşının altına koydu. 3 banka dün akşam saatlerinde TC kimlik kartı ile başvurana 15 bin TL hesabına yatıracağını duyurdu.

Kamu Bankaları Kefilsiz Kredi Limiti

Ziraat Bankası, Halkbank ya da VakıfBank eğitim, sağlık, konut, taşıt gibi farklı ihtiyaçlara yönelik ödemelerinize yardımcı oluyor. Düşük faiz oranları ile talep edilebilecek 15.000 TL tutarındaki kredi 36 ay vade ile geri ödenebilecek. %1.55 faiz oranı üzerinden talep edilecek kredi tutarı 3 ay erteleme şansı ile alınabilecek.

  • Kredi tutarı: 15.000 TL
  • Kredi vade süresi: 36 ay
  • Kredi faiz oranı: Yüzde 1.55
  • Kredi kampanyası: 3 ay geri ödemesiz
  • Kredi aylık taksit tutarı: 575 TL

Kamu Bankaları Kefilsiz Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer devlet bankaları tarafından başlatılan fırsattan yararlanabilmek için başvuru şartlarını yerine getirmek gerekiyor. Klasik bankacılık anlayışında kredi talepleri için belirli bir kefil ya da düzenli gelir talep ediliyor. Ancak kamu bankaları başlattığı fırsat kampanyası ile ek bir kefil ya da ipoteğe ihtiyaç duymadan kredi puanı üzerinden ödeme yapacak. Önemli olan başvuru sürecinde belirlenmiş olan şartları karşılamak ve kredi notunu istenen seviyeye getirebilmek.

Bunun için aranan şartlar şunlardır:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Kredi ve kredi kartı sicili temiz olmak
  • Kredi notunun 1200 puan ve üzerinde olması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.