Bankacılık

Kart başvurusu yapan 12 ay boyunca kazanıyor: Yıllık kart ücreti hesaba iade ediliyor

ING Bank Turuncu Ekstra hesabı oluşturanlara kart ücreti olmadan 12 ay boyunca harcama yapabilme fırsatı sunan kampanya süreci devam ediyor. Katılım sağlayanlar belirli şartları yerine getirdiğinde kart aidatı ödemeden kredi kartını kullanabiliyor.

Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin aylık alışverişlerini Turuncu Ekstra Banka Kartı ile yapılması yeterli oluyor. Vadesiz TL hesabı üzerinden ödenen faturalar süreçte aylık alışveriş kapsamında değerlendiriliyor. 12 ay boyunca harcama sözünü yerine getirenlerin hesabına yıllık kart ücreti geri ödeniyor.

KART AİDATI İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kart aidatına son veren kampanyaya katılmak isteyenlerin ING Mobile uygulaması üzerinden başvuru yapması yeterli oluyor. ING müşteri hesabı açanlar ve onaylananlar Turuncu Ekstra programına kayıt oluyor. ING Mobile “Kampanyalar” alanı üzerinden katılım sağlanabiliyor. 12 ay boyunca her ay Turuncu Ekstra kullanıcılarının en az 1.250 TL harcama yapması gerekiyor. Eksik harcama yapılan aylar tutardan düşülerek kart ücreti olarak hesaba yansıtılıyor.

KART AİDATI İADE KAMPANYASINA KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan sadece yeni kredi kartı başvurusunda bulunanlar yararlanabilir. Ek kart ücreti yansıtıldığı anda Turuncu Ekstra programına dahil olup şartı yerine getiren otomatik olarak iade tutarını hesabında bulabilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için açıkta en az 1 adet kredi kartı bulunmalıdır. Bir kez kampanyaya katılmak her yıl kampanyadan yararlanmayı sağlıyor. Her yeni yılbaşı ile beraber kampanya yeniden kendini sıfırlıyor ve 12 aylık dönem başlatılıyor.

Kampanya boyunca talep edilen limit Turuncu Ekstra aylık harcama limitine göre değişebilir. Güncel harcama limiti ING Bank’ın resmi web sitesi üzerinden detaylı şekilde incelenebilir. ING Bank sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

TURUNCU EKSTRA’LI OLMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Turuncu Ekstra programına kayıt olmak isteyenlerin ING Mobile uygulaması üzerinden Turuncu Ekstra menüsünü kullanması yeterlidir. İnternet şubesi aracılığı ile ya da banka şubesini ziyaret ederek de Turuncu Ekstra’lı olabilmek mümkündür. Turuncu Ekstra kartına sahip olanlar yurtiçi ve yurtdışı tüm ATM’leri kullanarak nakit para çekme talebinde bulunabiliyor. 750 TL’ye kadar temassız işlem yapılması mümkün oluyor. Turuncu Ekstra programına dahil olanlar Hoş Geldin faizi kapsamında %2 ek yatırım geliri elde ediyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.