Bankacılık

Kartla yapılan harcamalar 3 bin TL’ye kadar faizsiz ve ücretsiz taksitlendirilecek

QNB Finansbank Enpara hesap müşterileri harcamalarını sonradan taksitlendirebiliyor. Yalnızca Enpara.com Kredi Kartı sahiplerine özel sunulan fırsat yapılacak 3 harcamada toplam 3000 TL’ye kadar ek ücret ödemeden taksitlendirme yapabilmeyi sağlıyor.

QNB Finansbank’ın Enpara Kredi Kartı kullanıcılarına özel sunduğu kampanyadan tüm Enpara müşterileri yararlanabilir. Yapılacak olan harcama sonrasında taksitlendirme ücretsiz olarak sağlanabilecek. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Enpara Kredi Kartı sahipleri en fazla 3 adete kadar taksitsiz harcamada toplamda 3000 TL faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirme uygulayabilecek. Sanal Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda aynı oranlarda taksitlendirmesi alınabilir ancak ek taksit fırsatı yoktur.

Yapılacak olan harcama güncel dönem içerisinde ekstre kesilene kadar taksitlendirilebilir. Ekstre kesilene kadar istendiğinde taksitlendirilen harcama iptal edilebilir. Yapılan harcama iptal edildiğinde o hak kişiye tekrar verilir. İptal dahilinde kişiye geri verilen haklar dönem içerisinde yapılacak farklı bir harcamada ücretsiz ve faizsiz taksitlendirme için kullanılabilir.

HARCAMALAR NASIL TAKSİTLENDİRİLİR?

Kampanya dahilinde taksitlendirme işlemini yapabilmek için öncelikle internet şubesi üzerinden banka müşterisi olmak gerekiyor. Ardından cep telefonuna Cep Şube uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Kredi kartı menüsüne” tıklanır. “Güncel Dönem Borcu” ya da “Kredi Kartı” alanı tercih edilir. Ardından “Harcama Taksitlendirme” kısmı üzerinden talep edilen taksit tutarı girilir.

TAKSİTLENDİRME LİMİTLERİ

Taksitlendirme işlemi ücretsiz olarak gerçekleşir. 50 TL ile 3000 TL arasındaki harcamalar için ancak kullanılabilir. 3 adete kadar faizsiz şekilde işlem gerçekleştirilir. Yapılacak her 50 TL ve 1000 TL arasındaki harcama tek bir hakkı götürür.

1000 TL ve 2000 TL arasındaki harcama ikinci hakkı kullandırır.

2000 TL ve 3000 TL arasındaki harcama ise üçüncü hakkı kullandırır ve tüm haklar kullanılmış olarak sayılır.

3.000 TL üzerinde yapılacak olan harcamalarda aylık %1.80 faiz oranı üzerinden kampanyasız taksitlendirme işlemi uygulanmaya devam edilir.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANAMAZ?

Taksitlendirme işlemi gıda alışverişi, market alışverişi, benzin/mazot gibi akaryakıt ürünleri, alkollü içecekler, yiyecek, restoran harcamalarında, cep telefonu borç ödemelerinde, ofis malzemesi, kozmetik, yurtdışı alışverişlerinde ya da hediye çeki ile yapılacak alımlarda geçerli değildir.

50 TL tutarının altında yapılacak olan alışverişlerde alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalarda, nakit avans ile yapılacak olan harcamalarda ve provizyonda bekleyen harcamalarda taksitlendirme işlemi uygulanamaz. Kredi kartı borcu yapılandırma sürecinde olan kişiler yapacakları harcamalarda taksitlendirme işlemini kullanamaz.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.