Bankacılık

Kırtasiye ve okul formasını ucuza getirecek fırsat duyuruldu! Yapılması gereken tek şey…

Garanti BBVA okul alışverişine özel 250 TL bonus kampanyasını duyurdu. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler cep telefonu üzerinden ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması aracılığı ile başvuru sağlayabilir.

Garanti BBVA Mobil başvuruya özel okul, market, giyim ve kırtasiye harcamalarına 40 TL toplamda 250 TL bonus veriyor. Eylül ayının sonuna kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin katılım şartını yerine getirmesi yeterli oluyor.

250 TL BONUS KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılmak isteyenler Garanti BBVA Mobil uygulaması ya da Bonusflaş uygulaması içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak başvuruda bulunabilir. Başvuru yapıldıktan sonra yapılacak ilk harcamanın ardından bonus tutarı hesaba tanımlanıyor. Sms ile cep telefonu üzerinden başvuruda bulunmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmına OKUL yazıp 3340’a kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

250 TL BONUS HEDİYE KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya GarantiPay ile müşteri hesabı oluşturarak alışveriş yapanlar için 50 TL ekstra bonus kazanma şansı da sunuyor. Garanti Bonus Kart, Para Kart, Bonus Money kartlar kullanılabiliyor. Her müşteri en fazla 250 TL bonus kazanılabiliyor. Peşin ya da taksitli işlemler süreçte değerlendiriliyor. İptal ya da iade işlemleri dikkate alınarak kampanya süreci sonlandırılıyor.

250 TL BONUS HEDİYE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Garanti BBVA’lı olup kampanyadan yararlanmak isteyenlerin farklı kategoriler üzerinden sanal mağaza üzerinden yapacakları işlemler dahil edilmiyor. Sadece yurt içi harcamalar  kampanya kapsamında değerlendirilecek olup düzenli fatura ödeme talimatları, otomatik ödemeler ya da bonus kullanımları kampanyaya dahil edilmiyor.

KAZANILAN BONUS HESABA NE ZAMAN YATIRILIR?

Okul alışverişine 250 TL Bonus hediye kampanyası kapsamında sunulan bonuslar 3 Ekim ile 3 Kasım tarihleri arasında hesaba tanımlanıyor. Kullanılmayan bonuslar 4 Kasım tarihinde hesaptan geri alınıyor. Garanti BBVA kampanya üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

SANAL ALIŞVERİŞTE ÖDEME SEÇENEĞİ

GarantiPay uygulaması üzerinden ödeme yapabilmek için “Alışveriş Sepeti” oluşturulduktan sonra ödeme seçeneklerine GarantiPay’ın eklenmesi gerekiyor. Ödeme alanında telefon direkt olarak Bonusflaş ödeme sayfasına yönlendirilir. Ödeme yapılacak kart ve taksit seçeneği seçildikten hemen sonra “dijital parola onayı” ile işlem tamamlanır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.