Bankacılık

Kışlık ayakkabı alışverişini ucuza getiren kampanya duyuruldu: Online harcamaya 75 TL hediye edilecek!

Yapı Kredi Worldcard kullanıcıları ayakkabı alışverişini indirimli olarak yapabiliyor. World Mobile uygulamasına özel kampanya 5 Ekim tarihinde son buluyor. Online ayakkabı alışverişine 75 TL Worldpuan hediye ediliyor.

Yapı Kredi’nin harcadıkça kazandıran kampanyası şimdi de FLO ayakkabı mağazasında yapılacak alışverişlerde geçerli oluyor. Kış sezonunun yaklaştığı ve okulların açıldığı dönemde öğrenciler için kışlık ayakkabı alışverişi daha ucuza getirilebilecek.

75 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi’nin Worldcard kullanıcılarına özel sunduğu yeni kampanya Flo alışveriş mağazasında yapılacak harcamalarda geçerli oluyor. 15 Eylül tarihinden itibaren flo.com.tr adresi üzerinden yapılacak alışveriş 75 TL Worldpuan kazandıracak. 350 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışveriş şartını yerine getiren kampanya dönemi boyunca 75 TL Worldpuan kazanma hakkına sahip oluyor.

75 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi tarafından başlatılan kampanyaya katılmak isteyenler World Mobile uygulaması üzerinden katılım sağlayabiliyor. Uygulama cep telefonuna indirildikten sonra “Kampanyalar” alanına geçiş yapılmalı ve “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra alışveriş tutarının site üzerinden harcanması gerekiyor.

KAMPANYADAN KAZANILAN 75 TL WORLDPUAN HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanyanın geçerli olabilmesi ve 75 TL Worldpuan kazanabilmek için Yapı Kredi World üye işyerleri üzerinden alışveriş yapılmalıdır. Yapı Kredi ve Flo iş birliği ile başlatılan kampanya değiştirilebilir ya da iptal edilebilir. Yalnızca Worldcard ile yapılacak alışverişler geçerli olup ayakkabı harcamalarından kazanım sağlanabilecektir. Kazanılan Worldpuanlar 10 Ekim tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmayan worldpuanlar ise 11 Kasım tarihinde hesaptan geri alınır.

75 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASINA BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU!

Yapılacak harcamanın www.flo.com.tr adresi üzerinden tek seferde yapılması gerekiyor. Bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılacak alışverişler geçerlidir. Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. En fazla 75 TL’lik puan kazanılabilir. Ek kart ile yapılan harcama asıl karta yansıtılır. Ürün iade edildiğinde puan kazanımı geri alınır. Worldpuan ya da Business kart kullanılarak yapılacak alışverişler kampanya sürecine dahil edilmez. Kazanılan Worldpuanlar e-ticaret alışverişinde değerlendirilemez.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.