Bankacılık

Kıyafet harcamasına özel indirim duyuruldu: Giyim harcamasına 75 TL hediye

Akbank giyim alışverişine özel 75 TL chip para kampanyasına duyurdu. Eylül’ün sonuna kadar devam edecek olan kampanyadan Akbank kart sahipleri yararlanabiliyor. İnternet alışverişleri de kampanya sürecine dahil ediliyor. Belirli alışveriş tutarı gerçekleştirildikten sonra chip para hesaba tamamlanıyor.

75 TL CHİP PARA HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank tarafından sadece müşterilerine özel sunulan 75 TL chip para kazan kampanyası kapsamında Akbank giyim alışverişine özel olarak 75 TL anında hesaba yatıyor. Giyim, ayakkabı, kırtasiye alışverişlerinde yapılacak her 300 TL ve üzeri harcama chip para kazandırıyor.

Tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki her 300 TL ‘lik alışverişe 25 TL toplamda 75 TL için chip para hesaba tanımlanıyor. Kampanyaya katılabilmek için mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunmak yeterli oluyor.

75 TL CHİP PARA HEDİYE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank 30 Eylül tarihine kadar sunulan giyim alışverişine 75 TL chip para kampanyasına katılmak isteyenler Eylül ayı boyunca bu fırsatı değerlendirebiliyor . Kampanyaya katılabilmek için Juzdan uygulaması içerisinden ya da Akbank Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir. İsteyenler kısa mesaj yoluyla da kampanyaya katılabiliyor. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına da DONUS yazıp 4566’ya sms olarak gönderilmesi yeterlidir.

75 TL CHİP PARA HEDİYE KAMPANYASINA KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank’ın Şehre Dönüş kampanyası kapsamında sunduğu 75 TL chip para bireysel Akbank Kart sahiplerine ödenecektir. Axess Kart, Wings card, Free card ya da Ticari kartlarla yapılacak olan harcamalar kabul edilmiyor. Aynı gün içerisinde yapılacak ilk işlem kampanya dahilinde değerlendiriliyor. Kampanya dahilinde kazanılan ödülün yüklenebilmesi için kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekiyor.

75 TL CHİP PARA HEDİYE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Ziraat Bankkart’a iade işlemlerinde ödül tutarı geri alınıyor. Chip para ya da vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya sürecine dahil edilmiyor. Kampanya kapsamında başvuru yapıldıktan sonra “Kayıt Oldunuz” bilgisi telefona iletildikten sonra kampanyaya katılım yapılması gerekiyor. Akbank sunmuş olduğu kampanya üzerinde durdurma, değiştirme ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.