Bankacılık

Kıyafet İhtiyacı Olanlara Özel Fırsat: 150 TL Verilecek!

Yapı Kredi giyim ve aksesuar alışverişine 150 TL Worldpuan kazandırıyor. 31 Temmuz tarihine kadar Occasion mağazasına gelerek ya da online alışveriş ile yapılacak harcamalar Worldpuan kazandıracak.

Kampanyaya iPhone ya da Android cep telefonu üzerinden World Mobil uygulaması aracılığı ile katılım sağlanabilir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da debit kart ile yapılan işlemler geçerli olacaktır.

Yapı Kredi’nin Harcadıkça Kazandıran Kampanyası

Yapı Kredi’nin Occasion mağazaları ile yaptığı anlaşma sonrasında kampanya detayları belli oldu. Yerel mağaza şubesine ya da online alışveriş sitesine girilerek yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişler 150 TL Worldpuan kazandıracak. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin World Mobil uygulaması üzerinden başvuruda bulunması gerekiyor

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Giyim alışverişine 150 TL Worldpuan kazan kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 18 Temmuz tarihinden sonra katılım sağlaması gereklidir. Bu tarihten önce yapılan alışverişler değerlendirmeye alınmaz. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin World Mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek “kampanyaya katıl” butonuna tıklaması gerekiyor.

Kazanılan Puanlar Hesaba Ne Zaman Yüklenir?

Yapı Kredi bankası tarafından tanımlanan bu kampanya kapsamında kazanılan puanlar 7 Ağustos tarihinde hesaba yüklenir. Karta tanımlanan puanların kullanım süresi 6 eylüldür. Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişi dışında herhangi bir sektörde kullanılabilir. Ürün iadesi ya da değişimi yapıldığında kampanya kapsamından çıkılır ve puan kazanımı geri alınır. Puanlar asıl karta yüklenir. Ek kart harcamaları ile yapılan alışverişler puan kazandırır.

Kampanya Detayları Belli Oldu!

Kampanya kapsamındaki faydadan yararlanmak isteyenlerin tek seferde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekiyor. www.occasion.com.tr online mağaza üzerinden ya da yerel şube üzerinden alışveriş yapılabilir. Kampanya kapsamında katılım sağlandıktan sonra 150 TL Worldpuan fırsatının dışında 8 taksit kampanyasından da yararlanılabilir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.