KODI fiyat tahmini: Kodi Coin ne olur? Uzman yorumları...

KODI fiyat tahminleri ve yorumları neler? KODI coin'in geleceği ne olur? KODI coin gelecekte yükselir mi, düşer mi? İşte uzman yorumları ve analizleriyle CODI coin...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
KODI fiyat tahmini: Kodi Coin ne olur? Uzman yorumları...
KODI fiyat tahminleri ve yorumları neler? KODI coin'in geleceği ne olur? KODI coin gelecekte yükselir mi, düşer mi? İşte uzman yorumları ve analizleriyle CODI coin...
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

Kodi Coin (KODI), kullanıcılara ilk kripto tabanlı eğlence ağı aracılığıyla benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlayan benzersiz bir kripto para birimidir . Bu eğlence alanı, yatırımcılara ödüller kazanmak, diğer kullanıcılarla sosyalleşmek ve yatırım yaparken öğrenmek ve kripto para birimi projelerine aşina olmak için bir platform sunan etkileşimli ve eğlenceli olacak.

Şirket ayrıca yan şirket olarak Pitch adında bir pazarlama ajansına sahip olmayı planlıyor . Bu lansman, projeye ilk reklam ajansını vererek Binance Akıllı Zincir (BSC) ağındaki önemli bir boşluğu dolduracak. Şirket ayrıca , platformlarını yatırımcıların kripto para birimine yatırım yapmaları için güvenli bir yer haline getirmeyi amaçlıyor . 

Pitch, kripto alanı dışında kademeli olarak bir isim yapmadan önce kripto para birimi pazarlama çözümleri sağlayarak başlayacak. Tamamı kendi bünyesinde üretilecek olan video ve ses hizmetlerinin yanı sıra afiş ve reklamlar sunacak. 

KODI nedir?

Kodi Coin, sözleşmeden kaynaklanan teknik zorluklar yaşadığında maalesef iyi sonuç vermeyen Kodiak adlı bir jetonu tanıtma girişiminden doğdu . 

Kararsız kalan şirket, sorunları çözmeye devam etti, hızla markasını değiştirdi ve bu sefer Kodi Coin (KODI) adı altında kripto parasını yeniden piyasaya sürdü. 

Madeni para, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance'de ücret ödemek ve ticaret yapmak için kullanılan Binance Coin (BNB) ödülleri sağlayarak uzun vadeli varlıkları teşvik ediyor.

KODI fiyat analizi: Madeni para momentumunu koruyabilir mi?

KODI fiyatları, çeşitli eşantiyonlar, etkinlikler ve ödüller aracılığıyla yatırımcıları çekmek ve elde tutmak için güçlü bir stratejiye sahip olduğundan, madeni paranın başlangıcından bu yana büyük bir büyüme göstermiştir. Madeni para 2 Kasım'da 0,006373 ABD doları ile rekor seviyeye ulaştı, ancak son birkaç gündür düşüşte, bu da diğer varlıklardan daha fazla oynaklık yaşadıkları için kripto para birimleri için yaygın. 

Kodi Coin'in genel eğilimi, kripto para biriminin küçük ama sürekli olarak istikrarlı artışlarla büyümesiyle olumludur. 

Şirket, Ethereum ve Binance ile yaptığı gibi diğer büyük isimlerle ortaklık kurmayı başarırsa, KODI'nin fiyatı da kısa ve orta vadede yükselebilir. Bu, madeni paraya bir destek verebilir ve güvenilirliğini artırabilir.

Fiyatı etkileyen diğer faktörler, piyasadaki kripto para birimlerinin sayısı ve düzenlemelerin durumu olabilir. 

19 Kasım Cuma günü itibariyle, KODI fiyatı dünkü orandan biraz düştü ve enflasyon ve faiz oranı artışlarına ilişkin artan piyasa endişeleri arasında sekiz günlük düşüş trendini sürdürdü.

CoinMarketCap'e göre, KODI'nin kendi bildirdiği yaklaşık 28.738.192.63 $'lık bir piyasa değeri var ve maksimum 100.000.000.000 KODI madeni para arzı var. Şu anda toplam 95.713.983,648 adet tedavülde olduğundan, tokenin tam kapasitesine ulaşmasının çok daha uzun sürmeyeceği tahmin ediliyor.

Kodi'nin pazar sıralaması şu anda (19 Kasım) 3.514.

Kodi için önemli fırsatlar

Şu anda (19 Kasım) KODI/USD fiyatı 0,000297 ABD dolarıdır, bu son derece uygundur, ancak bu, binance (BNB) ödülleri gibi bazı avantajlar elde etmek için kullanıcıların en az beş milyon jeton tutması gerektiği anlamına gelir. yaklaşık %3 getiri. 

Bu, herhangi bir tek kripto para birimine, özellikle de yeni gelenlere yatırım yapmak için biraz büyük bir miktar olarak kabul edilebilecek yaklaşık 1.965 $ 'a kadar çıkıyor.

Yatırımcıların ayrıca Pitch'ten Kodi airdrop'ları almak için en az 10 milyon jeton tutması gerekecek. Şirket, Pitch tarafından elde edilen tüm gelirin airdrop şeklinde jetona geri yatırılacağını açıkladığı için bu faydalı olabilir. 

Eğlence ağı artık zincirler arası olduğunu söyledi, bu da Ethereum (ETH), Fantom (FTM), Binance Coin (BNC) ve Polygon (MATIC) gibi kripto para birimlerinden satın alınabileceği anlamına geliyor. 

Bu, şu anda yeni ve az bilinen madeni paralarla dolu bir kripto alanında daha fazla erişim ve görünürlük sağlar. 

Birçok madeni para bir patlama ile gelir, ancak uzun süre ortalıkta kalmaz - bu nedenle, bir kripto para biriminin hayatta kalmasının ve kendi başına bir iz bırakmasının anahtarı, daha büyük olana yaslanarak oldukça etkili bir şekilde yapılabilen varlığını en baştan kurmaktır. bir süre para. 

KODI fiyat tahminleri 

Önümüzdeki birkaç yıl için KODI fiyat tahminleri, büyük ölçüde kripto para piyasasının o sırada ne kadar düzenlendiğine bağlı olacak ve El Salvador gibi ülkeler zaten yasal ihale olarak kabul ediyor. 

Bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto para birimi alanını yöneten çok daha fazla yasa ve düzenleme görebileceğimiz anlamına geliyor ve bu da yeni girenlerin resme girmesini zorlaştırabilir. 

Bu nedenle, Kodi tahminleri, madeni paranın artan düzenleyici engelleri ne kadar iyi yönettiğinden ve yatırımcıları suyun üzerinde kalma kabiliyetine ikna etmek için ne kadar ileri gidebileceğinden etkilenecektir. 

Bu, Pitch ile pazarlama ve reklam alanına girerek daha önce yaptıkları gibi diğer sektörlere daha fazla genişlemek anlamına gelebilir. Kodi Coin'in risklerini çeşitlendirmek ve daha güçlü bir temel oluşturmak için bu stratejinin bir adım daha ileriye götürülmesi gerekebilir. 

Diğer Kodi belirteç haberlerinde, şirket kısa süre önce piyasaya sürülecek olan yeni değiştirilemez belirteçlerinden (NFT'ler) birinde yepyeni bir elektrikli araç vereceğini duyurdu . Yatırımcılar heyecanla lansmanı bekliyor.

Kodi'nin Eğlence Ağı , 7/24 çalışan ve Telegram aracılığıyla erişilebilen kendi Bear Radio'yu da başlattı . Ayrıca Discord, YouTube ve Twitch'te canlı yayınlanıyor. Günlük ve haftalık programların bir kombinasyonu, ödüller ve oyunlar, spor, komplo teorileri, ilişki tavsiyesi ve kripto para eğitimi gibi çeşitli konuları keşfeder. 

Kodi Coin'i bekleyen riskler

KODI'nin karşı karşıya olduğu en büyük potansiyel risklerden biri, çoğu zaman fazla desteği olmayan birçok yeni kripto para biriminin son derece rekabetçi kripto alanında hayatta kalamamasıdır. Bu, her yıl yüzlerce yeni kripto para birimiyle sonuçlanır ve bunların çoğu bir yıl bile hayatta kalmaz.

Kodi, kristal netliğinde bir vizyona ve tutarlı bir şekilde bağlı kalabileceği sağlam bir pazarlama planına sahip olmadığı sürece, bu kategoriye girme riskini de taşır. Bu, pazarlama kampanyaları aracılığıyla farkındalık yaratmayı, sık etkinlikler ve eşantiyonlarla yatırımcı ilgisini korumayı ve istikrarlı ve tutarlı ödüller sağlamayı içerir. 

Diğer birçok küçük kripto para birimini de etkileyen bu risk, aynı zamanda büyük ölçüde güvenilirlik ve şeffaflıktan kaynaklanmaktadır Kodi Coin ve diğer yeni gelenler henüz yeterli kanıta sahip olmayabilir. Bu nedenle KODI, yatırımcıların kripto para birimine inanmak ve yatırım yapabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm kanıtları sunmak için ekstra yol kat etmek zorunda kalacak. Buna pazarlama planları, nakit akışı tabloları, teknik inceleme, uzun vadeli stratejiler, yatırım planları vb. dahildir. 

KODI için diğer riskler arasında, kripto para biriminin kendisini yok etmesine neden olan çok fazla veya çok hızlı (veya her ikisi) ölçek büyütme dürtüsü yer alıyor. Bunun nedeni, bu tür büyük değişiklikleri nispeten kısa sürede halledebilecek kapasiteye veya altyapıya henüz sahip olmamasıdır. 

Kodi fiyat tahminleri: 2022, 2025 ve 2030

2021'in geri kalanı için, algoritma tabanlı tahmin hizmeti Price Prediction , Kodi'nin gelecekteki fiyatının 00.00033467 $ civarında işlem göreceğini görüyor. Bu arada, orta vadede, 2025'e ulaştığımızda hizmet, Kodi'ye şu anda bulunduğu yerden çok büyük bir destek olacak olan yaklaşık 0,001 dolarlık madeni para fiyat tahminleri veriyor. 

Bu aynı zamanda, daha fazla oyuncu daha küçük madeni paraların fiyatlarını aşağı çekebileceği ve rekabeti artırabileceği için kripto para piyasasının 2025 yılına kadar ne kadar gelişmiş olduğuna da bağlı. 

Uzun vadede - yaklaşık 2030'da - site, Kodi token tahmininin daha da iyi olacağını ve fiyatların muhtemelen 0.010 $ gibi bir seviyeye ulaşacağını tahmin ediyor. 

Başka bir tahmin hizmeti olan Wallet Investor da 2022 için yükseliş Kodi kripto tahminleri veriyor ve madeni paranın 0,000464 dolara ulaştığını görürken, 2026 yılına kadar madeni paranın 0.0215 dolar civarında seyretmesi bekleniyor.  

DigitalCoin tahmin hizmetine göre Kodi'nin uzun vadeli tahminleri şu şekilde:

2021– 0,0003984432 ABD doları

2022 – 0,0005251724 $ 

2023 – 0,0005795490 $

2024 – 0,0007443293 $

2025– 0,0008627781 $

2026 – 0,0010104273 $

2027 – 0,0011780908 $

2028 – 0,0013422230 $

Algoritma tabanlı tahminlerin yanlış olabileceğini unutmayın. Tahminler, kendi araştırmanızın yerine kullanılmamalıdır ve geçmiş performans gelecekteki getirileri garanti etmez. Yatırım yapmadan önce daima kendi durum tespitinizi yapın. Ve asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmayın veya ticaret yapmayın.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN