Konut kredisinde 2 bin TL taksitle ev sahibi olmak mümkün mü? İşte Halkbank'ın yeni kampanyası

Konut fiyatlarının hızla arttığı dönemde, bankalardan konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak da iyice zorlaştı. Yükselen konut kredisi faizleri sebebiyle kara kara düşünenlere Halkbank'tan kaçırılmayacak fırsat geldi…

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Türkiye’nin en çok bireysel ve ticari müşteriye sahip kamu bankalarından Halkbank, yeni konut kredisi kampanyasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Yükselen enflasyon ve giderek arttan inşaat maliyetleri konut fiyatlarını da çok yüksek seviyelere çıkardı. Birikimlerini toplayan ve hayallerindeki evi satın almak için ev bakan vatandaşlar, her geçen gün artan konut fiyatlarını sadece izlemekle yetinebildi.

Halkbank’tan Konut Kredisi Müjdesi

Kira ödeme derdinden kurtulup ayda uygun taksit seçenekleri ile konut kredisi çekerek ev satın almanın yollarını arayanlara Halkbank’tan müjdeli haber geldi. Halkbank, uygun maliyetlerle hayallerindeki evi satın almak isteyenlere yönelik düşük faiz oranlı konut kredisi kampanyasını başlattı. Bankacılık sektöründeki özel bankaların konut kredisi faiz oranlarını yükseltmelerine inat Halkbank, zor günde vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Halkbank, ev satın almak için doğru zamanı bekleyen müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Konut satışlarının duraklama döneminde olmasını fırsat bilip hayallerindeki evi satın almak isteyenler Halkbank konut kredisi kampanyasına hemen başvuruyor. Halkbank sayesinde ayda 2 bin TL’nin altında taksit ödemesiyle konut kredisi fırsatları sunuluyor. Halkbank ile 2 bin TL taksit ödeyerek gerçekten ev sahibi olunabilir mi?

Halkbank Konut Kredisi Hesaplama

Önde gelen kamu bankalarından Halkbank, konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel yüzde 1.20 faiz oranı uyguluyor. Bu faiz oranından hesaplama yapıldığında 120 ay vade seçeneği ile ancak 125 bin TL çekmeniz halinde bankaya ayda 1.971 TL ödeyerek konut kredisinden yararlanarak ev bakabilirsiniz. Satın alacağınızın evin bedeli üzerinden konut kredisi hesaplaması yapılırken Halkbank’ta yüzde 1.20 faiz oranı uygulanması vatandaşları memnun ediyor. Bu koşullar altında Halkbank’tan 125 bin TL konut kredisi çekildiğinde 10 yılın sonunda kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 236.521 TL oluyor.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber