Bankacılık

Kredi kartı başvurusu yapan nakit hediye kazanıyor: O tarihe kadar başvurana 100 TL hediye ediliyor

İş Bankası Eylül ayı sonuna kadar kredi kartı başvurularına 100 TL Pazarama MaxiPuan hediye ediyor. Yapılması gereken tek şey İş Bankası üzerinden hesap oluşturmak.

23 Mayıs tarihinden itibaren ilk kez İş Bankası müşterisi olanlar için hazırlanan kampanyadan yararlanabilmek için son gün 30 Eylül. İş Bankası tarafından sunulan tüm ayrıcalıklar sadece İş Bankası Bireysel Kredi Kartı kullanıcıları için geçerliliğini koruyor.

100 TL PAZARAMA MAXİPUAN KAZAN KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

İş Bankasının yeni müşterilerine özel hazırladığı kampanya kredi kartı başvurusunda 100 TL Pazarama MaxiPuan kazandırıyor. Aidatsız kart dışındaki tüm bireysel kredi kartları için geçerli olan kampanya mobil uygulama üzerinden kazanılan puanlarla harcanabiliyor.

100 TL PAZARAMA MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA KİMLER KATILABİLİR?

30 Eylül tarihine kadar İşCep Maximum Mobil ya da İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinden yapılacak “Bireysel Müşteri” başvurularında kredi kartı başvurusu onaylananlar bu fırsatı değerlendiriyor. Aidatsız Kartlar, Ticari Kredi Kartları ya da Bankamatik Kartlar ile yapılacak başvurular kabul edilmiyor. Ek kart ya da Sanal Kartlarda kapsam dışında ele alınıyor. Aynı anda farklı kampanyalar ile beraber kullanılabilir.

100 TL PAZARAMA MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılarak 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey “Maximum Mobil” uygulamasını cep telefonuna indirerek kampanyaya başvuruda bulunmak. Başvuru için müşteri hesabı başvurusunu aktif hale getirerek ardından “Bireysel Kredi Kartı” başvurusunda bulunmak gerekiyor. Kart başvurusu onaylananların en geç 7 gün içerisinde kazandığı puan hesaba tanımlanır. Kampanya dahilinde her müşteri yalnızca bir kere bu fırsattan yararlanabilir.

100 TL PAZARAMA MAXİPUAN NASIL KULLANILIR?

Kampanyaya katılarak 100 TL Pazarama MaxiPuan kazananlar uygulama içerisinden harcama yapabilir. Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan Pazarama Dijital uygulamasına giriş yapılarak “Online Alışveriş, Dijital Kod Market, Market Siparişi, İste Gelsin ya da Araçta Ödeme” menüleri kullanılabilir. Kuyumculuk alışverişi yapılamaz.

Kazanılan ödüllerin kullanabilmesi için kişinin fiziki olarak kartın teslim alınmış olması gerekir. Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuanlar yl sonuna kadar kullanılabilir. İş Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.