Para Piyasaları

Kripto Analistine Göre Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin Bir Sonraki Büyük Patlamalar İçin Hazırlanıyor

Capo olarak bilinen takma adlı analist, 214.600 Twitter takipçisine, önceki Bitcoin (BTC) fiyatının 2020'nin başlarında nasıl düştüğünü ve geçtiğimiz ilkbahar ve yaz aylarında en iyi kripto için etkileyici kazanımlardan önce nasıl düştüğünü vurgulayan bir grafik sunuyor.

Capo, tüccarlar ve yatırımcılar tarafından geçmişteki veriler tarafından oluşturulan kalıplara ve eğilimlere dayalı olarak gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmek için kullanılan tweet'teki fraktal analize atıfta bulunuyor. Capo, BTC'nin yükselişe mi yoksa son düşüşlere doğru mu yöneldiği hakkında açıklama isteyen bir soruya yanıt verirken şunları söylüyor:

"Düşük zaman dilimi, diplere başka bir tarama mümkün, ama asla bilemezsiniz. Tutmak yoldur.”

Yazma sırasında, Bitcoin gün içinde sabit ve 57.096 dolardan işlem görüyor.

Capo daha sonra fraktal lensini uluslararası kripto para borsası Binance'in yerel tokeni Binance Coin'e (BNB) çeviriyor. O vurgulamaktadır 2022 ikinci yarısında bnb için potansiyel olarak vahşi koparma dışarı grafik önceki düzeltmeler, parabol bazlar, ve uzantıların bir dizi.

BNB de günde bile ve şu anda 624,55 $ olarak fiyatlandırılıyor.

Analist, Bitcoin ile eşleştirildiğinde önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum'a (ETH) bakmaya devam ediyor. O sağlar önümüzdeki birkaç ay içinde ETH göreli fiyat hareketi hakkında kendisinde iyimserlik yaratmadığını yüksek yüksek ve daha yüksek alçak bir dizi gösteren bir grafik.

Ethereum günde yaklaşık %5.5 arttı ve 4.695 dolar karşılığında el değiştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.