Kripto Para Analisti Bitcoin Yatırımcılarına Uyardı, BTC Sıçramasının Büyük Boğa Tuzağı Kurabileceğini Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC'nin büyük bir boğa tuzağı kurabileceği bir senaryoyu özetlerken Bitcoin yatırımcılarını uyarıyor.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı tüccar Altcoin Sherpa , ezici bir rallinin Bitcoin'in yükseliş trendini sorgulayabileceği olası bir sonuç gördüğü için BTC yatırımcılarının son sıçramadan sonra henüz ormandan çıkmadığını söyledi.

“Bitcoin'in bunu daha düşük seviyeye (68.000 $) yaptığını görürsek, bu noktada endişelenmeye başlıyorum. Eğer 69.000$ alanından, Kasım ayının başlarında kurulandan daha düşük bir yüksek yapıyorsa, bu noktada daha düşük bir zirve görürsek, o zaman oldukça endişelenmeye başlıyorum çünkü o zaman piyasa yapısının değiştiğini görebilirsiniz.''

Daha düşük bir yüksek, boğaların tükendiğini ve artık yükseliş trendini sürdüremeyeceğini gösteren düşüş eğilimidir.

Altcoin Sherpa, aynı senaryonun, bu yılın başlarında, Bitcoin'in Haziran ayında 30.000 doların altına düşmeden önce, Mayıs ayında 58.000 dolar civarında daha düşük bir yüksek baskı ürettiğini vurguluyor.

Bununla birlikte, Bitcoin daha düşük bir yüksek yapı yazdırana kadar, kripto analisti lider kripto para biriminde yükselişini sürdürüyor.

“Hala bunun bir yükseliş piyasası yapısı olduğuna inanıyorum ve hala önümüzdeki aylarda çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum.”

Kripto stratejisti, boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşlemeden önce Bitcoin'in önümüzdeki birkaç hafta içinde konsolide olduğunu gördüğünü ekliyor.

"Yani, genel eğilimin sağlık açısından bakıldığında, istediğiniz şey sadece bir süre ortalıkta dolaşmak gibi bir şey görmek ve Aralık ayı sonlarında bu kadar yukarı hareket, fiyatın ne zaman hareket etmeye başlayacağına dair genel projeksiyonum."

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber