Kripto para analisti Michal Van de Poppe: Bitcoin onarıcı hareket içerisinde!

Kripto para analisti Michal Van de Poppe, Bitcoin'in (BTC) takdir edilmeden önce bir onarıcı hareket daha yaşayabileceğini söylüyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kripto para analisti Michal Van de Poppe: Bitcoin onarıcı hareket içerisinde!
Kripto para analisti Michal Van de Poppe, Bitcoin'in (BTC) takdir edilmeden önce bir onarıcı hareket daha yaşayabileceğini söylüyor.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

Van de Poppe, 143.000 YouTube abonesine Bitcoins değer etkinliğinin olası bir yükselen takoz gösterdiğini ve bunun daha sonra başka bir ralli gerçekleşmeden önce azalan bir hareketi tetikleyebileceğini söyledi. Tanınmış kripto analisti, Bitcoin'in bir rallinin gerçekleşmesi için 66.000 dolarlık direnç seviyesini aşması gerektiğini söylüyor. Bitcoin, yazı mevsiminde 65.100 dolardan değişiyor.

“Günlük yapıya bakıldığında şu anki fiyat hareketi, potansiyel bir yükselen kamaya işaret ediyor olabilir, bu da daha sonra bir noktada gerçekleşmesi muhtemel bir kırılmayla sonuçlanıyor ve bu da kendimizi düzeltmeden önce başka bir düzeltici hamle alıyoruz. yukarı gidiyor.”

Demek istediğim, yukarı doğru ivmeye sahip olmak istiyorsanız, kırmak istediğimiz seviye 66.000 dolar.”

“Ancak, bu alan kaybedilirse [62.000-63.000 $], bu daha ağır düzeltici hareketin durumu aslında kitaplarda.

Van de Poppe, 62.000 dolar ve 63.000 dolar civarındaki destek seviyeleri parçalanırsa, Bitcoin'in 58.000 dolara düşebileceğini söylüyor.

O zaman aralığın diğer tarafına doğru tamamen geri döneceğiz ve ardından bir sonraki destek testi seviyesi olarak 58.000 dolar ile karşı karşıya kalacağız.”

Ethereum (ETH) söz konusu olduğunda, Van de Poppe, ikinci en büyük kripto varlığının 4.600 ila 4.300 dolar arasındaki destek alanı devam ettiği sürece görünümün yükselişini sürdüreceğini söylüyor.

“Şu anda 4.450 dolardan gerçekleşen güzel bir yeniden testimiz var. Ama tercihen ve benim görmek istediğim de bu, gerçekten 4.600 doların altına düşmemeniz. Yani gerçekten altından çatlamak istemezsiniz çünkü altından çok kırarsanız, buradaki uzun durakları da çıkaracaksınız. Ve bu aşamada iyi gidiyoruz, bu yüzden burada sahip olduğumuz bu alanda öğütmeye veya doğramaya devam edebiliriz.”

Ethereum yazı yazarken 4.700 dolardan işlem görüyor.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN