Kripto Piyasasının Ünlü Analistinden '5 Kat Kazanç' Öngörüsü! Analiste Göre Bu DeFi Projesi 2022 Yılında Patlama Yapabilir

Kripto para piyasalarının en popüler kripto kanallarından olan Coin Bureau bünyesindeki ünlü bir analist, bir DeFi projesinin 2022 yılında 5 katlık bir kazanç yakalayabileceğini söyledi.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tolgahan Sarıkaş

Kripto para piyasaları 2021 yılı genelinde beklenmedik ölçülerde büyümeler elde etti. Genel anlamda Bitcoin (BTC) öncülüğünde görülen bu büyümelerde özellikle NFT (non fungible token) sektörü ve merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü ön plana çıktı. 2021 yılında beklenenlerin ötesinde bir kullanıcı ağına ve yaygınlığa ulaşan DeFi sektörünün büyümeye devam edip etmeyeceği, DeFi projelerinin taleple karşılaşıp karşılaşmayacağı merak edilmeye devam ederken, popüler bir analist 5 kat kazanç yaşayabileceğini düşündüğü bir DeFi projesine odaklandı. Analiste göre bu DeFi projesi patlama yapabilir.

Analist “Guy” AAVE Hakkında Yorumlarını Sıraladı

Piyasaların popüler kripto kanalı Coin Bureau, DeFi altcoin projeleri arasında yer alan AAVE’yi “düşük değerli” olarak tanımladı ve 2022 yılında AAVE’nin 5 katlık bir kazanç yakalayabileceğini iddia etti. Merkezi olmayan borç alıp-verme protokolü olan AAVE adına gelen yorum ve analizlerde, Coin Bureau bünyesinde yer alan “Guy” takma isimli analist, AAVE’nin kripto para piyasasında genel olarak görülen düşüşlerden çıktığını ifade ediyor. DeFi’nin genel olarak çok heyecan verici olduğunu ve çoğu zaman çok fazla kazanç sağladığını ifade eden Guy, ayrıca AAVE özelinde yorumlarını da belirtti.

Popüler Analistin AAVE ve DeFi Projeleri Yorumları

“Guy” takma isimli popüler analist, AAVE ile ilgili yaptığı yorumda “AAVE token’ı kötü bir performans sergiledi ve 2021 yılının başlarından bu yana neredeyse 2 kat artış gösterdi. Neredeyse her DeFi token’ı, geçen yıl Mayıs ayında düştükten sonra kripto para piyasasının geri kalanına ayak uydurmak için mücadele etmeye devam ediyor. Bunun nedeni ise hype’ın NFT’lere taşınmış olması gibi görünüyor.” sözlerini dile getirdi.

Analiste Göre AAVE’nin Adil Değeri 1.000 Doların Üzerinde

Analist, AAVE protokolünde yapılacak olan değişiklikler ve gelecek olan yeni özellikler ile birlikte, projenin bir dönüm noktası yaşayacağını düşünüyor. Ünlü analist gelen özellikler sonrası AAVE’nin patlama yaşayacağını düşünüyor. Guy, konuya ilişkin olarak “Tüm bunlar sadece 3 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile AAVE’nin olması gerekenden 5 kat daha düşük değerlenmiş olduğu ve adil değerinin 1.000 doların üzerine çıkabileceği anlamına geliyor.” sözlerini dile getirdi.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber