Bankacılık

Kuveyt Türk Katılım Bankası, faizsiz nakit kampanyasını duyurdu: 2 ay taksit erteleme fırsatı ile 5 bin TL’lik finansman desteği verilecek!

Katılım bankaları arasında öne çıkmayı başaran Kuveyt Türk Katılım Bankası, nakde ihtiyacı artan tüketiciler için yeni bir ihtiyaç finansmanı kampanyası geliştirmiş olduğu duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI’NDAN VADE FARKSIZ DESTEK!

Bankacılık sektörüne yakın zamanda dahil olan ancak geliştirmiş olduğu avantajlı kart kampanyaları ve sıfır faiz- düşük kar payı oranlı finansman hizmetleri sayesinde tüketicilerin dikkatlerini çekerek müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Kuveyt Türk Katılım Bankası, yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik faktörler karşısında da tüketicilerin yanlarında yer almaya devam ediyor.

Geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu zaman hem döviz kurlarında hem altın fiyatlarında hem de diğer alanlarda kayda geçen olumsuz gelişmeler sebebi ile dara düşen tüketiciler için yeni bir ihtiyaç finansmanı kampanyası geliştirmiş olduğunu belirten Kuveyt Türk Katılım Bankası, yeni kampanyası kapsamında vade farksız, 5 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini bildirdi. Katılım bankası yeni kampanyası kapsamında belirlenmiş olan azami vadenin 12 ay olduğunu, istendiği takdirde ise taksit ödemelerinin 2 ay kadar ertelenebileceğini ifade etti.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI’NIN VADE FARKSIZ İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASININ AYRINTILARI

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın 5 bin TL üst limit ile vade farksız olarak geliştirmiş olduğu 2 ay taksit ertelemeli yeni ihtiyaç finansmanı kampanyası, nakde sıkışıklığı artan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Katılım bankasının yeni kampanyasına başvuru yapmadan önce kampanyanın ayrıntılarını araştıran tüketicilere, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yanıt geldi. Banka, kampanya detaylarını tüketiciler ile paylaştı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu yeni finansman kampanyasından yalnızca 24 Ağustos 2022 tarihinden sonra görüntülü görüşme aracılığı ile banka müşterisi olmuş olan tüketicilerin yararlanabileceklerini belirtti.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI’NIN VADE FARKSIZ İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Nakde ihtiyacı artan vatandaşlar için geliştirmiş olduğu vade farksız, 5 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç finansmanı kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, tüketiciler tarafından yakın takibe alındı. Bankanın taksit erteleme avantajlı yeni finansman kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, kampanya katılım sürecini araştırmaya başladı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 5 bin TL üst limitli ihtiyaç finansmanı kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin öncelikle bankanın mobil uygulaması üzerinden banka üyelik sürecini başlatmaları ve süreci görüntülü görüşme ile neticelendirmeleri gerektiklerini belirtti. Üyelik sürecinin tamamlanmasının hemen ardından uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından ihtiyaç kart başvurusunun yapılması gerektiğini ifade eden katılım bankası, kart başvurusunun onaylanmasının ardından söz konusu ihtiyaç finansmanı kampanyasına yine aynı ekran üzerinden başvuru yapılabileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir