Bankacılık

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan eşsiz destek: Eylül ayının sonuna kadar vade farksız, 5 bin TL’lik hizmet sunulacak!

Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni dönemde gelişen olumsuz faktörler sebebi ile bütçe desteğine ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni bir ihtiyaç finansmanı kampanyası geliştirdiğini duyurdu.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI’NDAN BÜYÜK DESTEK!

Son dönemlerde geliştirmiş olduğu kart kampanyaları ve düşük kar paylı finansman hizmetleri ile bankacılık sektörünün dikkat çeken isimlerinden birisi olmayı başaran Kuveyt Türk Katılım Bankası, zorlu ekonomik şartlar çerçevesinde bütçe desteğine ihtiyaç duyan tüketiciler için yeni bir ihtiyaç finansmanı kampanyası daha geliştirdiğini bildirdi. Katılım bankası, söz konusu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası, geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç finansmanı kampanyası kapsamında 5 bin TL üst limitli, 2 ay ödeme ertelemeli, 10 ay vadeli bütçe desteği vereceğini bildirdi.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI AYRINTILARI

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilmiş olan 5 bin TL üst limiti, vade farksız ihtiyaç finansmanı kampanyası, bütçesine destek arayışı içerisinde olan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın söz konusu kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, kampanya ayrıntıları araştırmaya başladı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 5 bin TL üst limit ile geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasının, 24 Ağustos 2022 tarihinden sonra görüntülü görüşme ile banka müşterisi olan tüketiciler için geçerli olduğunu bildirdi. Kampanyanın kişiye tanımlı olduğunu belirten katılım bankası, bir müşterinin kampanya kapsamında en fazla 5 bin TL’lik finansman desteği alabileceğini ifade etti.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI BAŞVURU EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen katılım bankalarından olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, zorlu ekonomik şartların ortaya çıktığı şu günlerde desteğe ihtiyacı artan vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Bütçelerine destek arayışı içerisinde olan vatandaşlar, katılım bankasının söz konusu ihtiyaç finansmanı kampanyasından nasıl yararlanabileceklerini araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren Kuveyt Türk Katılım Bankası, yeni kampanyasına katılım sağlamak isteyenler için başvuru detaylarını yayınladı.

Kuveyt Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu 5 bin TL üst limitli yeni ihtiyaç finansmanı kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin öncelikle banka üyelik sürecini tamamlamaları gerektiğini bildirdi. Üyelik sürecinin tamamlanabilmesi için bankanın mobil uygulamasının indirilmesi gerektiğine dikkat çeken Kuveyt Türk Katılım Bankası, mobil uygulamanın açılan ekranında yer alan “müşteri olmak istiyorum” butonundan sürecin başlatılması gerektiğini ve son olarak da görüntülü görüşme gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Banka yetkilisi ile görüntülü görüşmenin sağlanmasından sonra üyeli süreci onaylanan yeni müşterilerin yine uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından ihtiyaç kart başvurusu yapmaları gerektiğini belirten Kuveyt Türk Katılım Bankası, kart başvurusunun onaylanmasının ardından 2 ay ertelemeli 10 ay vadeli, eşit taksitli ihtiyaç finansmanından yararlanılabileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.