Loda Mobilya, ABD Mağazasıyla Global Büyüme Atağını Sürdürüyor

Türk mobilyasını, tasarım ve fonksiyonel yönüyle kendine has dizayn anlayışında birleştiren Loda Mobilya, ABD'nin Ohio eyaletinde ilk mağazasını açtı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Loda Mobilya, ABD Mağazasıyla Global Büyüme Atağını Sürdürüyor
Türk mobilyasını, tasarım ve fonksiyonel yönüyle kendine has dizayn anlayışında birleştiren Loda Mobilya, ABD’nin Ohio eyaletinde ilk mağazasını açtı.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, stratejik yatırım süreci ve markanın gelecek planları hakkında açıklamalarda bulundu.

Avrs Holding ortaklığında ABD pazarında

Modern mobilya segmentinin öncüsüLoda Mobilya; Türk tasarım kalitesini uluslararası arenada başarıyla temsil etmeye devam ediyor.Kendine has tasarım ve dekorasyon dili geliştiren Loda Mobilya, ABD’nin Ohio eyaletinde açtığı ilk mağazasıyla stilini ve kalitesini ABD’ye taşıyor.

Özgün ve özgür stiliyle yurtiçinde olduğu kadar global alanda da etkili olmayı hedefleyen Loda Mobilya, mağaza zincirine eklediği yeni halkalarla her geçen gün büyümesini sürdürüyor. Avrs Holding ortaklığında uzun zamandır stratejik planlama ve hazırlık içerisinde olan Loda, ABD’nin en önemli eyaletlerinden Ohio’da mağaza açarak hedefine bir adım daha yaklaştı. Loda Mobilya’nın ayrıca yurtdışında Azerbaycan, Almanya, Dubai, Katar, Bulgaristan, Pakistan, Lübnan, Nijerya, Fas, Polonya, Litvanya ve Umman’da, yurtiçinde ise İstanbul'da; Modoko, Masko, Bostancı, Kocaeli ve İzmir’de mağazaları bulunuyor.

Hedef Amerika’da mağaza sayısını arttırmak

Amerika pazarında büyüme stratejileriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, “Bu adımları atarken kendimize büyük hedefler koyduk. Loda olarak pazarda detaylı analizler yaptık ve tüketici eğilimlerine göre koleksiyonlar hazırladık. Mağaza ile birlikte güçlü depo ve lojistik alt yapımızı da kurarak, ilk aşama için gereken tüm yatırımlarımızı tamamladık. Ohio'dan başladığımız bu yapılanmada, ABD'nin en önemli şehirlerinde mağaza sayımızı arttırmayı planlıyoruz. Yeni mağazamızın açılış kurdelesini kesme şansına sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Bu başlangıcın, iş ortaklarımız, ülkemiz ve çalışanlarımız adına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN