Para Piyasaları

Mango (MNGO) Coin Nedir? MNGO Token Nereden Alınır? Uzmanların MNGO Yorum ve Fiyat Tahminleri 2022, 2023, 2024, 2025

Mango (MNGO) Coin son dönemde gösterdiği aşırı volatil hareketler sonrası gün içi trade ya da uzun vade yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların ilgisini çekmektedir. MNGO Coin’e yatırım yapmak isteyen okurlarımız için yazımızda, MNGO Coin hakkında merak edilen detaylara ve uzmanların MNGO Coin yorum ve fiyat tahminlerine yer verdik.

MANGO (MNGO) COİN NEDİR?

Mango, Cefı'nin likiditesini ve kullanılabilirliğini, son kullanıcıya şu anda sağladığından daha düşük bir maliyetle Defı'nin izin verilmeyen yeniliği ile birleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu hedefe doğru Mango, gelecekteki evrime karar vermek için merkezi olmayan yönetişim ile birlikte marj ticareti, borç verme ve sürekli vadeli işlemler sunmaktadır.Uzun vadede, Mango'nun izin verilmeyen ekosistemi, merkezi finansmanı aşmanın mümkün olduğu muhteşem, tuhaf ve öngörülemeyen yenilikleri teşvik ediyor.

Yıldırım hızında işlem yürütme ve sıfıra yakın ücretlerle Mango, yüksek performanslı bir blockchain olan Solana'nın gücünü ve marj ticareti için merkezi olmayan, izin verilmeyen, merkezi bir limit sipariş defteri olan Serum DEX'İ kullanıyor. Mango Belirteci, her şeyden önce bir yönetim belirtecidir. Toplu olarak, belirteç sahipleri protokolü uygun gördükleri şekilde yükseltme yetkisine sahiptir, yalnızca dao'nun kontrolleri ve bakiyeleri ile sınırlandırılmıştır. Bu, belirteç sahiplerinin katılımı ödüllendirmek ve protokolün kullanımını teşvik etmek için teşvikler oluşturmasına olanak tanır.

MANGO'NUN KURUCULARI KİMLERDİR?

Mango'nun oluşumu, Daffy Durairaj'ın Solana hakkında bir komut satırı marjı alım satım mekanizmasının videosunu yayınlamasıyla başladı. Maximilian Schneider, Discord'da Daffy ile bağlantılı videoyu keşfetti ve ikisi gelişmeye devam etti ve Mango Pazarlarını kurdu.

MANGO'YU BENZERSİZ KILAN NEDİR?

Bu vizyonun temel bileşenleri düşük gecikme süresi, düşük işlem maliyeti ve tam ademi merkeziyetçiliktir. Projenin uygulanabilir olması için üç bileşenin de gerekli olduğuna ve üç bileşenin de nihayet Solana'da mevcut olduğuna inanıyoruz. Sonuçta, Mango finansal hizmetlerde uzun oyunu kazanmayı planlıyor.

Düşük gecikme, araçlarımızı kullanılabilir hale getirir. En düşük ücretler Mango'nun rekabet etmesini zorlaştırıyor. Ademi merkeziyetçilik, Mango'yu merkezi yetersizlik veya kötü niyet yoluyla öldürmeyi zorlaştırır. Gücü ve serveti inşaatçılara bolca tahsis eden açık yönetim, protokolü inşa etmek ve yönetmek için en iyi insanları çekecektir.

Son olarak, izin verilmeyen doğa, yaşamı değiştiren yeniliklere yol açan milyonlarca küçük deneyin gerçekleşmesine izin verecektir. Bu vizyona göre Mango'yu inşa etmek için motive olduk ve yönlendirildik ve bize katılacağınızı umuyoruz.

MANGO (MNGO) COIN YORUM

Mango yüksek performanslı Solana blok zincirinin yanı sıra merkeziyetsiz Serum DEX’inin gücünden yararlanır. Mango Protocol’ü Serum merkeziyetsiz borsası üzerinde kullanıcıların 5 kata kadar long veya short olarka kaldıraçlı işlem yapmasını sağlar. Ayrıca kullanıcılar marj pozisyonlarında faiz de kazanabilir. Mango kullanıcıları Serum DEX işlem ücretlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlar.

Pek çok avantajı ile Mango projesi, uzmanlara göre gelecekte değerini artırma potansiyeli taşımaktadır. Uzmanlar benzersiz özellikleri, teşvik gelirleri, kaldıraçlı işlemler opsiyonu ve düşük işlem ücretleri ile gibi ek özelliklerin zamanla pek çok kripto para birimi geliştiricisinin dikkatini çekebileceğini düşünmektedir.

MNGO COIN MAKSİMUM ARZI NEDİR?

Mango (MNGO) Coin maksimum arzı 5 milyar adet MNGO Coin olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Piyasada bugün itibari ile 1 milyar adet MNGO token dolaşımdadır.

MNGO COIN HANGİ BORSALARDA LİSTELENİR?

Mango (MNGO) Coin şu anda FTX, ZT, Gate.io ve Hoo gibi kripto para borsalarında listelenmektedir. Binance, OKEx, KuCoin ya da Huobi Global gibi önemli kripto para borsalarında listelenmeyen token için bu durum en büyük dezavantaj olarak değerlendirilebilir.

MANGO (MNGO) COIN FİYAT TAHMİNİ 2022, 2023, 2024, 2025

MNGO Coin’e ilişkin analistlerce paylaşılan fiyat tahminleri, yatırımcılara kısa ve uzun vadede yol gösterici olabilmektedir. İlk olarak Wallet Investor yaptığı MNGO Coin değerlendirmesinde, token’de düşüş beklentisini ön planda çıkarmaktadır. Kuruluş 2022 ve 2023 yılları arasında geri çekilme beklediği token’de 2023 yılı fiyat hedefini 0,0219 dolar olarak paylaşmaktadır.

Price Prediction birkaç yıl için öngörü paylaştığı analizinde 2022 yılı beklentisini en fazla 0,33 dolar olarak paylaşmış, 2023 yılına gelindiğinde ise 0,49 dolar MNGO Coin fiyat hedefi bulunduğunu ifade etmiştir. 2025 yılına gelindiğinde ise fiyatların 1 dolar üzerine çıkmasını bekleyen Price Prediction’un MNGO Coin fiyat hedefi 1,05 dolar olarak paylaşılmaktadır.

DigitalCoin, her yıl artış beklediği MNGO Coin için 2022 yılında 0,282 dolar, 2023 yılı için 0,331 dolar, 2024 yılı için 0,337 dolar ve 2025 yılı için 0,461 dolar fiyat tahmini paylaşmaktadır. Son olarak CoinCodex paylaştığı tahminlerde MNGO Coin için 1 yıllık süreçte ortalama 0,240 dolara işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.