Bankacılık

Market ve akaryakıt harcaması ucuza geliyor: Her harcamaya 750 TL ödeniyor

Akbank ile gıda marketi alışverişi ile akaryakıt harcamaları indirimli olarak yapılabiliyor. Kampanya dönemi boyunca ilk kez Axess ya da Wings kart başvurusu yapan 750 TL’ye kadar indirim kazanabiliyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank kazandıran kampanyasını duyurdu. Akaryakıt, market sektörlerinde yapılacak 750 TL ve üzeri harcamaya 150 TL toplamda 750 TL indirim kazanılıyor. Üstelik Akbank üzerinden Axess ya da Wings kredi kartı başvurusu yapanlar ilk yıl kart ücreti ödemiyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank’ın ilk kez müşteri hesabı oluşturacaklara sunduğu kampanya için son 4 gün. 31 Ağustos tarihinde son bulacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Akbank Mobil uygulaması, internet sitesi ya da Juzdan uygulaması üzerinden başvuru yapması yeterlidir. Öncelikle kişinin “Dijital banka müşterisi olmak istiyorum” adımını tamamlaması gerekiyor. Ardından kredi kartı başvurusunda bulunulmalıdır. Başvuru formu içerisinde yer alan “Kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği ile aktif hale getirilmelidir.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

İnternet harcamaları ya da mobil ödemeler süreçte dikkate alınacaktır. 31 Ağustos tarihine kadar kartı onaylanan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında Eylül’ün sonuna kadar market, akaryakıt sektörlerinde yapılacak harcamalar toplamda 750 TL kazandıracak.

KAMPANYAYA KİMLER BAŞVURAMAZ?

Kampanyadan sadece ilk kez kredi kartı başvurusu yapanlar yararlanabiliyor. Ticari Kart, Sanal kart ya da Ek kart ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Aynı gün içerisinde yapılacak olan ilk 750 TL’lik harcama değerlendirmeye alınır. Yapılan harcama sonucu işlem iptal edildiğinde kazanılan tutar hesaptan geri alınır. Eğer hesapta yeterli ödeme miktarı bulunmuyorsa ekstreye borç olarak yansıtılır.

Nakit çekim işlemleri, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, chip para ile yapılan ödemeler ve BES işlemleri kampanya sürecine dahil değildi.  Akbank istediği zaman kampanya üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.