Bankacılık

Masrafsız alışveriş kredisi döneminde 36 ay vade imkanı!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) Eylül ayından itibaren üst üste 3 ay boyunca politika faizinde indirime gitmesi ile birlikte hem özel bankalar hem de kamu bankaları sundukları kredi türlerinde koşulları, faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini güncellemeye başladı.

2022 yılı yaklaşırken bankaların sunduğu kredilerde koşullar güncellenmeye devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların araştırdığı ihtiyaç kredilerinde Akbank, Yapı Kredi Bankası ve Fibabanka gibi bazı bankalar alışverişlerde kullanılmak üzere 3 aydan 36 aya kadar vade imkanları ile masrafsız krediler sunuyor. Bankaların sunduğu bu ihtiyaç kredisinde aranan koşulları karşılayan vatandaşlar, en kısa sürede krediden yararlanabiliyor…

Masrafsız Alışveriş Kredileri

Artan ekonomik zorluklarla birlikte ihtiyaç kredisi araştırmaları da artmaya devam ediyor. Vatandaşlar, hangi bankanın hangi koşullarda ihtiyaç kredisi sunduğunu araştırmaya devam ederken, gelen güncellemeler ile birlikte şimdi bazı bankalar alışverişlerde kullanılmak üzere masrafsız ihtiyaç kredisi sunmaya başladı.

Bankalarda faizsiz alışveriş kredisi dönemi başladı ve vatandaşlar bu kredi türü ile beyaz eşya, mobilya, teknolojik cihaz alışverişleri gerçekleştirebilecek.

Fibabanka, ING Bank ve Yapı Kredi Alışveriş Kredileri

Hepsiburada üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerli olmak üzere sunulan alışveriş kredisinde Fibabanka 500 TL ile 25 bin TL arasında 36 ay vade ile masrafsız kredi imkanı sunuyor. Benzer şekilde Hepsiburada üzerinden yapılacak alışverişler için ING Bank da %1,59 faiz oranı ile 36 ay vadeye kadar alışveriş kredisi sunuyor.

Yapı Kredi 750 TL ile 25 bin TL arasında sunduğu alışveriş kredisi türünde %1,79 oranda faiz uyguluyor ve 36 ay vadeye kadar geri ödeme seçenekleri sunuyor. Vatandaşlar Fibabanka, ING Bank ve Yapı Kredi bankasının sunduğu alışveriş kredilerini kullanarak, Hepsiburada üzerinden alışverişlerini gerçekleştirebilir ve bu kredilerden masrafsız şekilde yararlanabilir. Ancak bankanın sunduğu şartlar müşterilere göre farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir