Bankacılık

Masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler dikkat! 7 bin TL ihtiyaç kredisinde 9 ay vade seçeneği sunuldu

Acil nakit ihtiyacı olan ve nakit ihtiyacını bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinden karşılamak isteyen vatandaşlar, özellikle de düşük tutarlardaki kredi miktarlarını araştırmaya devam ediyor. 10 bin TL’nin altında sunulan ihtiyaç kredilerinde vatandaşlar, hangi bankanın hangi oranlarda faiz oranı uyguladığını araştırıyor. İşte 7 bin TL ihtiyaç kredisinde 9 ay vadede bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri…

Enpara.com Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Dijital bankacılıkta Türkiye’nin liderleri arasında yer alan Enpara.com, “Masrafsız İhtiyaç Kredisi” kampanyasında %,199 faiz oranı uyguluyor. Enpara.com 7 bin TL ihtiyaç kredisinde 9 ay vade seçeneğinde %1,99 faiz oranı ile aylık taksit ödemesi 874 TL olarak hesaplanıyor.

Enpara.com, bu kredi türünde dosya masrafı ya da diğer masrafları almıyor ve toplam faiz tutarı 862 TL olarak hesaplanıyor. Bununla birlikte 9 ayın sonunda ödenecek toplam tutar da 7 bin 862 TL olarak hesaplanıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Bir kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, 7 bin TL ihtiyaç kredisinde 9 ay vade seçeneği ile kişiye özel ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Bu kredi türünde Vakıfbank %1,91 faiz oranı uyguluyor.

Vakıfbank 7 bin TL ihtiyaç kredisinde 9 ay vadede %1,91 faiz oranı ile aylık taksit ödemesi de 870 TL olarak hesaplanıyor. 36 TL’lik diğer masraflar ve toplamda 826 TL’lik faiz tutarı ile birlikte 9 ayın sonunda toplam ödenen tutar da 7 bin 863 TL olarak hesaplanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.