Bankacılık

Metro harcamasına 75 TL hediye kampanyası paylaşıldı: Toplu market alışverişine büyük indirim kampanyasına başvuru devam ediyor

Yapı Kredi Worldcard sahipleri Metro Marketlerde yapacak oldukları alışverişe 75 TL Metro Puan kazanıyor. Kampanya 28 Eylül tarihine kadar devam ediyor.

Toplu olarak yapılan aylık alışverişler Yapı Kredi kampanyası ile değerleniyor. Metro Marketlerde toplu ürün alışverişlerinde kazandıran kampanya bireysel katılım yoluyla yapılacak başvurularda geçerli oluyor.

75 TL METRO PUAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi ve Metro Market anlaşmalı olarak sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek seferde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekiyor. Kazanılan 75 TL Metro Puan yapılacak başvuru sonrasında hesaba tanımlanıyor. Öncelikle kişinin başvuru kanalı yolu ile kampanyaya katılım sağlaması ardından harcama yapması gerekiyor.

75 TL METRO PUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi tarafından sunulan Metro Marketlerde yapılacak alışverişe 75 TL Metro Puan hediye kampanyası için başvuru süreci devam ediyor. Mobil uygulaması üzerinden ya da cep telefonu yolu ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Başvuruda bulunmak isteyenlerin World Mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna basması yeterli oluyor.

Sms ile katılmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmında METRO yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasını yazıp 4454‘e kısa mesaj olarak göndermesi yeterlidir.

KAZANILAN METRO PUAN HESABA NE ZAMAN TANIMLANIR?

Kampanyaya katılanlar kazandıkları 75 TL Metro Puanı 3 Ekim tarihinde hesabında bulabiliyor. Kullanılmayan Metro Puanlar 3 Kasım tarihinde hesaptan geri alınıyor. Kampanya sadece belirli alışveriş tutarını gerçekleştiren kişiler için geçerli oluyor. Kampanya sürecinde tanımlı olan sektör üzerinden yapılacak harcama yalnızca kabul ediliyor.

Nakit çekim işlemleri, iade ya da puan kullanımları sürece dahil edilmiyor. Peşin ya da taksitli alışverişler kampanya sürecine dahildir. Ticari kart ile yapılacak alışverişler değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.