Para Piyasaları

Michael van de Poppe: Bitcoin Yakında 60 Bin Doları Kesinlikle Aşacak!

Bitcoin ( BTC ), geç bir yükselişin tahmin edilenden çok daha iyi bir haftalık kapanış oluşturmasının ardından yeni bir hafta başladığında 57.000 dolardan geri döndü . Geçen haftaki Coronavirüs kaynaklı satış ve ilişkili fiyat düşüşü için gündeme getiren Bitcoin, gün içinde yaklaşık %0,7 artışla daha da güçlenmeden önce bir gecede 58.000 doları aştı.

60.000 dolarlık bir yeniden test ufukta!

Bitcoin'in 58.000 dolara ani kayması bazı tüccarları kalkandan çekmiş olabilir, ancak baskın piyasa eleştirmeni ve Cointelegraph yazarı Michael van de Poppe'ye göre, mevcut fiyat hareketi inanıldığı gibi başlıyor.

BTC güçlü bir aylık kapanış için ayarlandı

Sahte Twitter yorumcusu “Rekt Capital”, BTC'nin Kasım ayındaki fiyat artışının 58.750 dolar civarındaki istikrara kavuşan yardım bölgesinin yeniden test edilmesi olduğunu öne sürdü.

Önceki boğa döngüleriyle karşılaştırmalar

Görülen kurulan fiyat trendi nasıl bir bakış BTC geçmiş boğa pazarları ile ayırt “Techdev” analisti tarafından verildi

Tweet'te bahsedildiği gibi, geçerli fiyat tahminleri Bitcoin fiyatını Aralık ayı sonunda 150.000$ ve ilk 2022 Şubat'ında 200.000$ olarak gösteriyor. Eleştirmen daha sonra, buna paralel bir fiyat modeli izlerse fiyatın Şubat 2022'nin başına kadar fiyatın 250.000$'dan daha ağır basabileceğini belirtti.

Genel kripto para piyasası kapitalizasyonu şu anda 2.609 trilyon dolarda ve Bitcoin'in hakimiyet oranı %42.1.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.