Ekonomi

Migros’tan yeni girişim! Migros Yemek resmen start aldı!

Migros Ticaret A.Ş. (MGROS) KAP üzerinden yaptığı duyuru ile yeni girişimini yatırımcılara duyurdu. KAP üzerinden yapılan duyuru ile online yemek sektörüne girdiği bilgisini paylaşan Migros, yeni girişimin adını “Migros Yemek” olarak paylaştı!

Borsa İstanbul’da MGROS hisse kodu ile işlem gören Migros Ticaret A.Ş.’den yeni iş koluna giriş! Şirket Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı duyuru ile “Migros Yemek” markası ile online yemek platformu kurduğunu duyurdu.

81 İLDE FAALİYET GÖSTERMEYİ HEDEFLİYOR!

Migros tarafından yapılan duyuruda Migros Yemek platformu ile ilgili önemli detaylar paylaşıldı. Şirket geniş restoran ağı, uygun fiyat, bol çeşit ve sağlıklı menü gibi hedeflerinden bahsederken Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstereceği bilgisini paylaştı. Bugün itibari ile İstanbul Ataşehir’de yemek servisine başlayan Migros Yemek, kısa sürede tüm Türkiye’de yayılacak!

MİGROS YEMEK KAP AÇIKLAMASI

Müşterilerimizin online perakendeciliğin gıda ve benzeri iş kollarındaki değişen ve çeşitlenen beklentilerine daha iyi cevap verebilmek ve Şirketimizin online kanallarının gelişimini hızlandırabilmek amacıyla, Ekim 2021’de kurulan bağlı ortaklığımız Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş. (“Migros One”) müşterilerine sunduğu hizmet kapsamını geliştirmektedir.

Mevcut durumda “Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Macroonline ve Tazedirekt” online kanallarının hizmetini çatısı altında bulunduran Migros One’ın bünyesinde, yemek dağıtım hizmeti sağlayan bir online yemek platformu kurulmuştur. ‘Migros Yemek’ adıyla kurulan bu online yemek platformu, geniş restoran ağı, uygun fiyatlı, bol çeşitli ve sağlıklı menü seçenekleri ile bugün itibarıyla İstanbul Ataşehir’de yemek servisine başlamış olup, önümüzdeki dönemlerde platformun hizmet ağının genişletilerek Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verilmeye başlanması planlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.