Gündem

Mitsubishi, Yeni Space Star kampanyasını duyurdu: Yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuluyor!

Dev otomobil markalarından peş peşe sonbahar ve Eylül ayı kampanyaları gelmeye devam ediyor. Yaz döneminde markalar, yükselen otomobil fiyatları karşısında alternatif arayan ve otomobil sahibi olmak isteyenler için uygun kampanya fırsatlarını duyurmaya başlamıştı. Yaz döneminin sona ermesiyle birlikte bu kampanyalar, yerini sonbahar kampanyalarına bırakmaya başladı. Sektör temsilcileri, özellikle 15 Eylül tarihinden itibaren piyasada canlılık beklediklerini ifade ederken, satışlarda ve fiyatlarda oluşan artış beklentisi ile birlikte otomobil sahibi olmak isteyenler, dev markaların sıfır km otomobillerde sunduğu cazip fırsatlara yöneldi.

Bu kapsamda birçok fırsat gündeme gelirken, bir kampanya fırsatı da Mitsubishi’den geldi. Mitsubishi Yeni Space Star kampanyasını “Şehrin Yıldızı” sloganıyla duyurdu. Kampanyada, 50 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranı fırsatı bulunuyor. Ayrıca söz konusu kampanya dahilinde “Şimdi al, Aralık’ta öde!” fırsatı da yer alıyor. İşte detaylar…

MITSUBISHI’DEN DEV FIRSAT!

Hızla yükselen otomobil fiyatları, 2020 yılından bu yana beklenmedik seviyelere ulaştı. Sıfır model otomobil sahibi olmak isteyen birçok kişi, markaların sunduğu uygun ödeme koşullu ve uygun fiyatlı kampanyalara yöneldi. Otomotiv sektörünün dev markalarından peş peşe kampanya fırsatları gelmeye devam ederken, Mitsubishi de Space Star modeli için benzersiz bir kampanya sundu. Söz konusu kampanya dahilinde %0,99 faiz oranının yanında 12 ay vade ve 50 bin TL kredi imkanı sağlanırken, ayrıca “Şimdi al, Aralık’ta öde!” fırsatı da sunuluyor. Mitsubishi’nin Yeni Space Star kampanyasında detaylar neler?

MITSUBISHI SPACE STAR KAMPANYASI

Mitsubishi, “Şehrin Yıldızı” sloganıyla, Space Star faiz kampanyası dahilinde 50 bin TL krediye 12 ay vade ve %0,99 faiz oranı fırsatı sunuyor. Kampanyada ayrıca “Şimdi al, Aralık’ta öde!” fırsatı da bulunuyor. Ancak bu iki kampanyada faiz oranları değişiyor ve “Şimdi al, Aralık’ta öde” seçeneğinden yararlanmak isteyenler için %0,99 faiz oranı yerine %1,49 faiz oranı sunuluyor. Söz konusu kampanya dahilinde komisyon tutarı ödemesi de TMA tarafından anlaşmalı olarak bankaya yapılıyor.

KREDİ HANGİ BANKA ARACILIĞIYLA VERİLİYOR?

Mitsubishi tarafından sunulan kampanya ile farklı bir kampanya birleştirilemiyor. Kampanya dahilinde belirtilen faiz oranı bireysel kullanıcılar için sunuluyor ve ticari kredi kullanımlarında faiz oranları farklılık gösterebiliyor. Ayrıca Mitsubishi tarafından sunulan kampanya dahilinde kredi oranları, Garanti Bankası’ndan kullanılacak olan krediler için geçerli olup, finans kuruluşunun kampanya için kredi başvurusunu reddetmesi ve finansman sağlamama ihtimali bulunuyor. Bu olası durumda ise Temsa Motorlu Araçlar A.Ş. sorumlu tutulamıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Mitsubishi’nin Eylül ayının gelişi ile birlikte sunduğu kampanya dahilinde kredi başvuruları Garanti BBVA üzerinden yapılabiliyor ve Temsa Motorlu Araçlar A.Ş., kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını da saklı tutuyor. Ayrıca kampanya şartları da çoklu araç alımlarında özel fiyat olarak geçerli olmuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, yetkili satıcılara başvuruda bulunması veya Mitsubishi resmi internet sitesi üzerinden “Kampanyaya Katılmak İçin Formu Doldurunuz” kısmından katılım göstermesi gerekiyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.