Gündem

Mitsubishi’den isteyene yüzde 0,99 faiz oranı, isteyene 3 ay ertelemeli kredi fırsatı!

2022 yılı, küresel enflasyondaki hızlı yükselişlerle başladı ve enflasyondaki artış yıl boyunca devam etti. Dünya genelinde on yılların enflasyon rekorları kırılırken, ekonomi piyasalarında görülen sallantı, otomotiv sektörüne de sert şekilde yansıdı. Bu durum Türkiye’de daha sert şartlarda ortaya çıktı zira Türkiye’de otomobil fiyatları üzerinde ciddi bir ÖTV yükü ve döviz kuru etkeni bulunuyor. Yükselen sıfır otomobil fiyatlarına paralel olarak ikinci el fiyatlarında da fahiş artışlar yaşanıyor ve bu konuda fiyat artışlarına karşı önlem çalışmaları yapılıyor. Sıfır model araçlarda benzer bir düzenleme çalışması yok ve bu nedenle de markaların sunduğu kampanyalar araştırılıyor.

Otomobil markaları, son dönemlerde kampanya tekliflerini hızlandırdı. Bu konuda birçok markadan birçok kampanya teklifi gelirken, biz cazip fırsat da Mitsubishi’den geldi. Mitsubishi, L200 modelinde faiz kampanyasını duyurdu ve tüm dikkatleri çekti. Türkiye’de fiyat ve performans bakımından en çok tercih edilen markalardan biri olan Mitsubishi, Yeni L200 modelinde faiz kampanyası dahilinde 100 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuyor. Ayrıca Mitsubishi, bu kampanyaya alternatif olarak “Şimdi al, Aralık’ta öde” fırsatını da sunuyor. İşte detaylar…

MITSUBISHI’DEN ÇİFTE KAMPANYA FIRSATI!

Yükselen sıfır km otomobil fiyatlarına karşı alternatif arayışlarına giren vatandaşlar için cazip fırsatlarını duyuran Mitsubishi, Yeni L200 modeli için de beklenen kampanyasını duyurdu. Eylül ayında gelen sonbahar kampanyasında Mitsubishi, bir de kredi kampanyasına ek olarak ödeme seçeneği ile alternatif bir kampanya daha sunuyor. Söz konusu kampanyalar dahilinde isteyenler Mitsubishi Yeni L200 alımlarında 100 bin TL kredide 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranından yararlanıyor, isteyenler ise “Şimdi al, Aralık’ta öde” kampanyasından yararlanıyor.

ALTERNATİF KAMPANYALARDA NELER VAR?

Mitsubishi tarafından Yeni L200 için sunulan kampanyalar, 3 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında sunuluyor ve kampanya dahilinde 4×2 Tornado MT, 4×2 Tornado AT, 4×4 Blizzard AT ve 4×5 Premium AT modellerinde 100 bin TL’ye 12 ay vade, yüzde 0,99 faiz kampanyası ya da 3 ay ertelemeli kredi kampanyası uygulanıyor. Mitsubishi’nin Yeni L200 modellerinde sunduğu kampanyalarda yüzde 0,99 faizli kredi yerine 3 ay ertelemeli, “Şimdi al, Aralık’ta öde” kampanyasından yararlananlara ise 100 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 1,49 faiz oranı sunuluyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Mitsubishi’nin Yeni L200 modellerinde sunduğu kampanya dahilinde komisyon tutar ödemesi TMA tarafından anlaşmalı bankaya yapılıyor ve iki kampanya aynı anda kullanılamıyor. Ayrıca söz konusu kampanya kapsamında belirtilen faiz oranları, sadece bireysel kullanıcılar için sunuluyor ve ticari kredi kullanımlarında faiz oranları farklılık gösterebiliyor. Öte yanan Mitsubishi tarafından Eylül ayında sunulan bu kampanyada sunulan oranlar, Garanti Bankası’ndan kullanılacak olan krediler için sunuluyor.

Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ya da finansman sağlamamasından Temsa Motorlu Araçlar A.Ş. sorumlu tutulamıyor. Ayrıca Temsa Motorlu Araçlar A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını da saklı tutuyor ve kampanya şartları çoklu araç alımlarında geçerli olmuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.