Editörün SeçimiPara Piyasaları

Muazzam ortaklık! Bu ortaklık ile Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu ve Litecoin 190 ülkede 115 bin tüccarla buluşuyor

BigCommerce, kripto ödemelerinin tek tıklamayla entegrasyonunu sunan birkaç B2C ve B2B BigCommerce tüccarıyla birlikte çalışıyor. BitPay ve CoinPayments ile ortaklık kurarak BigCommerce, 190 ülkedeki 115.000 satıcıda kripto ödemelerini etkinleştirecek.

Dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi platformlar, benimsenmeyi artırmak için kripto ödemelerini entegre etmeye çalışıyor. 15 Eylül Perşembe günü, önde gelen Open SaaS e-ticaret platformu BigCommerce, BitPay ve CoinPayments ile stratejik ortaklığını duyurdu.

Amaç, belirli ülkelerdeki tüm BigCommerce tüccarlarına güvenli kripto ödeme çözümleri sunmaktır. BigCommerce, kripto ekosisteminde daha da genişlemek için tüccarlara ödeme seçenekleri sunma, pazar payını genişletme, müşteri tabanını genişletme ve uluslararası büyümeyi hızlandırma fırsatı sunuyor. Geliştirme hakkında konuşan BigCommerce satış sorumlusu Marc Ostryniec şunları söyledi:

Kripto ekosistemimizi türünün en iyisi güvenilir ortakları içerecek şekilde genişletmek, tüccarlarımız için yenilik ve büyümeyi teşvik etme yolunda sadece bir adımdır. Tüketiciler için yeni bir çağ, kripto kullanarak işlem yapma konusunda tutkulu ve biz de bunu yapmalarına yardımcı oluyoruz. Bu yeni teknolojiyi benimseyen tüccarlar, ödemeler dünyası dijital para birimine geçmeye devam ederken alakalı kalabilir ve son teknolojiyi koruyabilir.

İlginç bir şekilde BigCommerce, tüccarlara mağazalarında hangi kripto ödeme çözümlerinin en iyi sonucu verdiğini seçme esnekliği sağlar. Ayrıca, tüccarların dijital varlıkları başka bir ödeme yöntemi olarak sunmaya başlaması için tek tıklamayla entegrasyon sunarlar. Bu aynı zamanda alışveriş yapanlara kripto para birimlerini satın alma işlemlerinde harcama esnekliği sağlar.

BitPay ve Jeton Ödemeleri ile Ortaklık

BitPay, dünyanın önde gelen Bitcoin ödeme hizmeti sağlayıcılarından biridir. 2011’deki başlangıcından bu yana BitPay, 100’den fazla kripto cüzdanını destekleyen 5 milyar dolardan fazla ödeme gerçekleştirdi. BitPay’i kullanan tüccarlar, çeşitli farklı kripto para birimlerini kabul etmeyi seçebilir.

Buna Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Bitcoin Cash (BCH), Shiba Inu (SHIB), Wrapped Bitcoin (WBTC), Litecoin (LTC), XRP (XRP) dahildir. BitPay CEO’su Stephen Pair şunları söyledi :

Tüccarların sadece birkaç tıklamayla mevcut ödeme yöntemlerinin yanı sıra bir ödeme seçeneği olarak kriptoyu ekleme artışını en aza indirmeye yardımcı olmak için BigCommerce ile birlikte çalıştık. BigCommerce ile stratejik ortaklığımız ve entegrasyonumuz, kriptoyu ana akım haline getiriyor ve tüccarların dünya çapında para alma şeklini dönüştürmek için ödemeler için farklı bir geleceği destekliyor.

Benzer şekilde, başka bir kripto ödeme ağ geçidi CoinPayments, büyük bir pazar varlığına sahiptir. 190 ülkede 115.000’den fazla tüccar, gerçek zamanlı kripto ödemelerini kabul etmek için CoinPayments kullanıyor. Ödeme ağ geçidi, %0,5 kadar düşük bir işlem ücreti ile Bitcoin, Ethereum ve Litecoin dahil olmak üzere 100’den fazla kripto para birimini destekler.

BigCommerce, endüstri lideri kripto teknolojileri sağlamak için birkaç küresel B2C ve B2B BigCommerce tüccarıyla birlikte çalıştığını söyledi. Tüccarlara daha düşük işlem ücretleri, daha geniş pazar erişimi, daha fazla ödeme seçeneği, azaltılmış riskler ve yenilik gibi temel avantajlar sunar.

Enis Mutlu - Gazete Banka

Gazetebanka.com’da gazeteci, haber editörü. Son dakika ekonomi, hisse senetleri, kripto para haberlerini sizlerle paylaşıyorum. Finans dünyası ve para piyasalarına dair tüm gelişmeleri benimle yakalayın!
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN:
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.