Bankacılık

N Kolay’dan kaçırılmayacak kampanya: Tek davetinize bin TL kazanma fırsatı!

Aktifbank’ın dijital bankacılık kolu olan N Kolay, yeni dönemde gelişen olumsuz ekonomik faktörler karşısında yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak toplamda bin TL’ye kadar para hediyesi vereceğini bildirdi.

AKTİFBANK N KOLAY DAVET KAMPANYASI EYLÜL 2022

Son dönemlerde giderek ağırlaşan ekonomik şartlar karşısında vatandaşların yararına olacak olan birtakım kart ve kredi kampanyaları geliştiren Aktifbank, tüketiciler tarafından yakın takibe alındı. Sektörde yer alan diğer bankalara göre kredi hizmeti sunma rahatlığı daha geniş olan Aktifbank, yalnızca kendi bünyesinde değil dijital bankacılık kolu olan N Kolay üzerinden geliştirilmiş olan kampanyaları ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Aktifbank’ın arka arkaya duyurduğu kart ve kredi kampanyalarından sonra öne çıkan N Kolay, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurarak dijital bankacılık sektöründe dikkat çekmeyi başardı. Banka, kendi bünyesine davet edilen yakınlar karşılığında toplamda 1000 TL’ye kadar hediye para ödülü vereceğini bildirdi.

AKTİFBANK N KOLAY DAVET KAMPANYASI DETAYLARI

Aktifbank’ın dijital bankacılık kolu olan N Kolay tarafından geliştirilmiş olan yeni davet kampanyası, kısa süre içerisinde tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Nakde ihtiyaçları olan vatandaşlar, dijital banka tarafından geliştirilmiş olan davet kampanyasının ayrıntılarını araştırmaya başladı. N Kolay, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu metinde kampanya sürecine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

N Kolay’ın resmi internet sitesi üzerinden detaylandırılmış olan yeni davet kampanyasının, davet edilen her kişi için 100 TL, toplamda ise bin TL kazandırdığı bilgisi kaydedildi. Dijital banka, davet edilecek kişilerin 24 yaşından büyük 54 yaşından ise küçük olması gerektiğini belirtti. Söz konusu yakının hesabını 1 yıl içerisinde kapattırması durumunda hesaba yüklenen hediye TL’lerin geri alınacağını ifade eden N Kolay, banka üyeliğinin oluşturulmasının üzerinden 30 gün geçmeden davet kodunun davet edilen yakın tarafından uygulamaya girilmesi gerektiğini bildirdi.

AKTİFBANK N KOLAY DAVET KAMPANYASI KATILIM BAŞVURUSU EYLÜL 2022

Aktifbank’ın dijital bankacılık kolu olan N Kolay tarafından geliştirilmiş olan toplamda bin TL’lik hediye para kazanımlı yeni kampanya, nakit ihtiyacı artan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Darda olan tüketiciler söz konusu kampanyaya nereden ve nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya devam ederlerken beklenen açıklama N Kolay’dan geldi. Dijital banka yeni kampanyasının katılım sürecini resmi internet sitesi üzerinden kamuoyu ile paylaştı.

N Kolay’n resmi internet sitesi üzerinden detayları paylaşılmış olan yeni davet kampanyasının katılım sürecine ilişkin detaylar da geldi. Dijital bank ilgili kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle N Kolay Mobil uygulamasının açılan ekranında yer alan “arkadaşını davet et” kısmından bir davet kodu oluşturulması gerektiğini belirtti. Söz konusu davet kodunun banka bünyesine davet edilecek yakın ile paylaşılması gerektiğini belirten dijital banka, paylaşımın ardından yakının mobil uygulamaya ilgili kod ile katılım sağlaması durumunda söz konusu TL hediyesinin hesaba aktarılma hakkına erişilebileceğini ifade etti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.