Bankacılık

Nakde sıkışanlar dikkat! Türkiye Ekonomi Bankası’ndan görülmemiş kredi teklifi: Günde 32 TL’lik ödemeye, 10 bin TL’lik ödeme yapılacak! Üstelik taksitleri 3 ay ertelemek mümkün!

Türkiye Ekonomi Bankası nakit ihtiyaçları artan tüketiciler için yeni bir finansman kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN YENİ KREDİ KAMPANYASI!

Bankacılık sektörümüzün en güvenilir isimlerinden birisi olan Türkiye Ekonomi Bankası, yeni dönemde de diğer dönemlerde olduğu gibi tüketici yararına kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 2022 yılına girilmesi ile birlikte pek çok farklı kategori altında hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri duyuran banka, zorlu ekonomik şartların yaşandığı şu günlerde yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Banka söz konusu yeni kampanyasının bir finansman hizmeti olduğunu belirterek, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Eylül ayına girilmesi ile birlikte resmi internet sitesi üzerinden yeni finansman kampanyasını duyuran Türkiye Ekonomi Bankası, söz konusu kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi hizmetinin faiz oranını yüzde 1,64’e düşürdüğünü bildirdi. Banka kredi kampanyası kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısını 36 ay olarak açıklarken bir üst limitin olmadığını, üst limitin başvuru sahibinin bankacılık performansına bağlı olarak belirleneceğini ifade etti.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NIN YENİ KREDİ KAMPANYASINA İLİŞKİN AYRINTILAR

Türkiye Ekonomi Bankası faiz oranını yüzde 1,64’e kadar düşürmüş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından yalnızca yeni müşterilerin yararlanabileceklerini belirtti. Mevcut müşterilerin kendileri için geliştirilmiş olan ihtiyaç kredisi kampanyalarından hizmet alabileceklerini belirten Türkiye Ekonomi Bankası, yeni kampanyasına ilişkin örnek bir hesaplama tablosu da oluşturdu.

Türkiye Ekonomi Bankası yeni kredi kampanyasından yararlanmak isteyen ancak kampanyaya ilişkin bir hesaplama tablosuna ihtiyaç duyan tüketiciler için şu tabloyu yayınladı:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,64
  • Kredi vadesi: 12 ay
  • Kredi tahsis ücreti: 55 TL
  • Aylık taksit tutarı: 948,50 TL

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NIN YENİ KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranına sahip 36 ay azami vadeli yeni kredi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, söz konusu kampanyaya nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladılar. Türkiye Ekonomi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu ayrıntılı bir metin ile kredi başvuru sürecine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

Türkiye Ekonomi Bankası 36 ay azami vadeli yeni müşteri kredi kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, bu isteklerini mobil uygulama, web sitesi ve banka şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebileceklerini bildirdi.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın düşük faizli yeni kredi kampanyasından mobil uygulama veya web sitesi aracılığı ile yararlanmak isteyen tüketicilerin, öncelikle bankanın mobil uygulaması üzerinden kayıt oluşturmaları gerekmektedir. Söz konusu uygulama yönlendirmeleri sayesinde üyelik işlemlerini tamamlayan yeni müşteriler, mobil uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kategorisinden yeni kredi kampanyasına online olarak başvuru yapabilmektelerdir. Mobil uygulama üyeliğinin oluşturulmasından sonra ilgili bilgiler aracılığı ile internet bankacılığına da giriş yapılarak kredi başvurusunda bulunulabilmektedir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.