Bankacılık

Nakde sıkışanlara Türkiye Ekonomi Bankası’ndan can suyu: 55 TL ödeyene yüzde 1,64 faizli ihtiyaç kredisi hizmeti sunulacak!

Yeni aya yeni bir kampanya duyurusu ile başlayan Türkiye Ekonomi Bankası, artan nakit ihtiyaçlarına karşı avantajlı bir kredi kampanyası geliştirdiğini açıklayarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI’NDAN HOŞ GELDİN KAMPANYASI!

Ülkemizin en değerli bankalarından birisi olan ve sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirmeye gayret eden Türkiye Ekonomi Bankası, eylül ayının gelmesi ile birlikte yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu yeni kampanyasının Hoş Geldin ismini vermiş olduğu bir ihtiyaç kredisi kampanyası olduğunu belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Türkiye Ekonomi Bankası yeni ay ile birlikte geliştirmiş olduğu Hoş Geldin kampanyasının, yalnızca yeni müşterilerinin başvurularına açık olduğunu belirtti. Söz konusu kredi kampanyası kapsamında yüzde 1,64 faiz oranı ve 36 ay vade avantajı ile finansman hizmeti sunacağını bildiren banka, taksit ödemelerinin 3 aya kadar ertelenebileceğini ifade etti.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI HOŞ GELDİN KAMPANYASI AYRINTILARI

Türkiye Ekonomi Bankası yeni dönemde artan nakit ihtiyaçlarından ötürü geçim sıkıntısına düşen tüketiciler için geliştirmiş olduğu düşük faizli uzun vadeli Hoş Geldin kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. Yalnızca yeni müşterilerin başvurularına açık olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu oluşturuldu.

Türkiye Ekonomi Bankası yüzde 1,64 faiz ve 36 ay vade avantajı ile geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından 10 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketiciler için örnek hesaplama tablosunu açıkladı. Banka 10 bin TL’lik nakit ihtiyacını 12 ay vade karşılığında ödemeyi tercih eden tüketiciler için aylık taksit tutarını 948,50 TL olarak hesapladı. Bir kereliğe mahsus kredi tahsis ücreti alınacağını belirten Türkiye Ekonomi Bankası, bu tutarı da 55 TL olarak açıkladı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI HOŞ GELDİN KAMPANYASI BAŞVURUSU EYLÜL 2022

Türkiye Ekonomi Bankası’nın yüzde 1,64 faiz oranı ve 36 ay vade avantajı ile geliştirmiş olduğu Hoş Geldin kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler, ilgili yeni finansman hizmetinin başvuru sürecine ilişkin araştırmalar yapamaya başladılar. Vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını Türkiye Ekonomi Bankası’nın uygun ödeme planlı yeni kredi kampanyası aracılığı ile karşılayabilmek için nereye ve nasıl başvuru yapmaları gerektiğini merak ediyorlar.

Türkiye Ekonomi Bankası düşük faiz ve uzun vade avantajı ile geliştirmiş olduğu yeni müşteri ihtiyaç kredisi kampanyası için bankanın hem mobil uygulaması hem internet şubesi hem de banka şubeleri aracılığı ile başvuru oluşturulabileceğini belirtti. Şahsi başvurularda kimlik kartının yanında bulundurulmasını zorunlu tutan Türkiye Ekonomi Bankası, mobil başvurular için de öncelikle bir üyelik oluşturulması gerektiğini sonrasında da uygulamanın açılan ekranında yer alan “başvurular” kısmından ihtiyaç kredisi başvurusunun yapılabileceğini ifade etti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.