Bankacılık

Nakit arayanlara acil çözüm geldi: İhtiyacını bugün karşılayan yıl sonunda ödemeye başlıyor

Acil nakit ihtiyacı olanlar ihtiyaç kredisini Akbank’tan şimdi alanlar 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyor. “Hemen Kredi Kullan” adımını kullanarak yapılacak başvurularda talebe göre aylık taksit tutarı değişebiliyor.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİDEN NASIL YARARLANILIR?

Akbank 3 ay ertelemeli kredi fırsatını kampanya olarak duyurdu. Şubeye gitmeye gerek kalmadan online bankacılık üzerinden belgesiz ve imzasız direkt başvurular kabul ediliyor. Talep edildiğinde bankanın müşteri hizmetleri numarası aranarak konu üzerine detaylı bilgi alınabilir. Akbank Mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden yapılacak başvurular değerlendiriliyor.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİYE NASIL BAŞVURULUR?

Akbank müşterisi olmayıp fırsattan yararlanmak isteyenler kredimakbankta.com internet sitesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Kampanya süreci devam ederken Akbank’lı olanlar bankaya özel farklı fırsatlardan da yararlanabiliyor.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Çocuklar için kırtasiye harcaması, giyim aksesuarı, alışveriş harcamaları, aylık gıda harcamaları için Akbank Eylülde kredi başvurusunda bulunanların aylık ödemesini yıl sonunda başlatıyor. Her müşteri için belirlenmiş kredi tutarı, vadesi ve faiz oranı değişebiliyor. Herhangi bir belgeye ya da imzaya gerek kalmadan direkt kredi kullanımı fırsatı ile dijitale özel başvurular kabul ediliyor.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ VADE SÜRESİ

Talep edilecek kredi tutarına göre vade süresi değişebiliyor. 50.000 TL ve altı kredi talepleri için 36 ay, 50.000 TL – 100.000 TL arası kredi talepleri için 24 ay, 100.000 TL ve üzeri kredi talepleri için ise 12 ay vade seçeneği uygulanabiliyor.

Akbank politikalarına uygun görülmeyen başvurularda reddetme, belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ EVRAKLARI

Akbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için talep edilen belgeler şunlardır:

  • Kişiye ait nüfus cüzdanı
  • Adres teyit belgesi
  • Gelir belgesi
  • Maaş bordrosu
  • Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet döküm belgesi
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.