Bankacılık

Nakit ihtiyacı artanlara Akbank’tan görülmemiş kredi fırsatı: Mobil uygulamayı indirene, yüzde 0,99 faiz karşılığında 15 bin TL’ye kadar ödeme yapılacak!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Akbank, artan nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile düşük faizli bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, söz konusu kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

AKBANK’TAN YENİ MÜŞTERİLERİNE KREDİ KAMPANYASI!

Akbank, yeni dönemde artan nakit ihtiyaçlarına karşı yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini bildirdi. Söz konusu kampanyasının ihtiyaç kredisi kategorisi altında geliştirildiğini duyuran banka, kredi hizmetinin azami limitini 15 bin TL, azami vade sayısını 12 ay ve faiz oranını yüzde 0,99 olarak açıkladı.

AKBANK YENİ KREDİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Akbank tarafından geliştirilmiş olan 15 bin TL üst limitli, 12 ay azami vadeli ve yüzde 0,99 faiz oranlı yeni kredi kampanyası, zorlu ekonomik şartlar karşısında darda olan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaştı. Banka, söz konusu kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için kampanya detaylarını paylaştı.

Akbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan düşük faizli, yeni kredi kampanyasına göre söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin, hali hazırda Akbanklı olmamaları gerektikleri bilgisi kaydedildi. Banka, banka üyelik sürecini Akbank Mobil uygulaması üzerinden tamamlayan ve kredi başvurusunu da yine bankanın aynı iletişim kanalı üzerinden yapan tüm yeni müşterilerin, düşük faizli kredi kampanyasından yararlanabileceklerini ifade etti.

Akbank’ın resmi internet sitesinde paylaşılan metin ile duyurulmuş olan yeni kredi kampanyasına başvuru yapmadan önce banka tarafından oluşturulan hesaplama tablosuna erişmek isteyen tüketiciler için bankadan cevap geldi. Banka yeni kredi kampanyasından 15 bin TL üst limit, yüzde 0,99 faiz oranı ve 12 ay azami vade karşılığında yararlanmak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarını bin 352 TL olarak hesapladı. Vade sonunda ödenecek olan toplam tutarı 16 bin 316 TL olarak açıklayan banka, kredi hizmeti karşılığında bir kereliğe mahsus olmak üzere 82,50 TL tutarında tahsis ücreti alınacağını bildirdi.

AKBANK’IN YENİ KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Akbank tarafından geliştirilmiş olan 15 bin TL üst limitli, 12 ay azami vadeli, yüzde 0,99 faiz oranlı yeni kredi kampanyası, nakit sıkışıklığı içerisinde olan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Vatandaşlar, bankanın avantajlı kredi kampanyasından nasıl yararlanacaklarını araştırırlarken beklenen açıklama Akbank’tan geldi. Akbank, 30 Eylül tarihine kadar geçerli olan düşük faizli yeni müşteri kredisine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmış olan yeni müşteri kredi kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle 30 Eylül tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasının indirilmesi gerektiği bilgisi kaydedildi. Banka Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan vatandaşların, 10 gün içerisinde ekranda yer alan “başvurular” kısmından düşük faizli kredi kampanyasına başvuru yapabileceklerini bildirdi. Onaylanan kredi başvurusunun ardından ise nakit kullanımının bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanalı aracılığı ile yapılabileceği belirtildi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.